Nevíte jaký kurz zvolit? 

Využijte rychlého přehledu.

Inspirujte se zkušenostmi absolventek našich kurzů ve skupině na FB.

Pro zcela individuální doporučení, které bude vycházet z podrobné analýzy vašeho těla, můžete začít Individuální analýzou.

ŠKOLA OMLAZENÍ

Chcete pro pro sebe udělat maximum a tělu dopřát komplexní řešení? Pak je pro vás tím pravým Škola omlazení, ve které se pod mým vedením zaměříme na estetické problémy, které vás trápí. Tím zároveň ovlivníte i své zdravotní potíže. Součástí školičky jsou (krom řady dalších) techniky Kalibrace těla, Baňkování obličeje a těla, Biolifting bříška.

Více informací

NOVINKA - 3D MODELACE

Tento kurz je výsledkem mých příprav a zkušeností posledních let. Obsahuje zcela nové a unikátní informace a techniky a je bezpochyby tím nejlepším, co jsem vymyslela.

Více informací

KALIBRACE TĚLA

Sestava jednoduchých cviků, které vám pomohou odstranit vrozené i získané kostně - svalové deformace a zabránit těm, které by vznikaly v budoucnu. Cviky vám pomohou od bolesti a vašemu tělu navrátí mládí a krásu.

Více informací

Baňkování těla a obličeje videokurz

BAŇKOVÁNÍ OBLIČEJE A TĚLA

Neexistuje žádná jiná neinvazivní metoda, která by tak intenzivně obnovovala kapiláry, zlepšovala výživu pokožky a podporovala procesy tvorby kolagenu. Vakuová masáž rozproudí lymfu a tělo krásně pročistí. Po absolvování kurzu budete sama sobě tou nejlepší kosmetičkou a zdravotní sestrou.

Více informací

BIOLIFTING BŘÍŠKA

Je kurzem i pro ty nejnáročnější ženy, které chtějí mít každou část svého těla, jako naprosto dokonalé dílo přírody. Pro ty, které trpí nevzhlednou pokožkou po porodu nebo rychlém hubnutí. Pomocí hmatových technik, cílenými cviky, správným dýcháním a viscerální masáží pomůžeme seberegulačním silám našeho organizmu.

Více informací

ZLATÁ KOLEKCE LIFTINGOVÝCH TECHNIK

V životě každé ženy přijde dříve nebo později okamžik, kdy pohled do zrcadla odkryje vzniklé nebo množící se vrásky a my začneme přemýšlet o nějakém radikálnějším řešení pro návrat naší krásy a mládí. Představujeme si, že skalpel nebo laser nám pomůže a tak začneme hledat adresy klinik nebo doporučení klientů. Ale hledat není třeba! Příroda nás už obdarovala přístrojem pro uzdravování a omlazování těla a obličeje – naše ruce.

Více informací

MAGICKÉ VLASY

Vlasy jsou jedním z nejdůležitějších vizuálních prvků každého z nás. Na základě vlasů se dá hovořit o
povaze člověka, jeho spokojenosti nebo nespokojenosti se životem, o intelektuálním a sociálním
postavení, finančním statusu a momentálním stavu.

Více informací

MODELUJEME OČI, NOS, ÚSTA, PRSA

Oči, nos a ústa jsou středobody stárnutí obličeje - modelujeme tyto partie v algoritmu omlazení.

Prsa jsou symbolem ženy. Zdobí ženu, ale přinášejí také problémy.

Zakoupit si můžete všechny modelační workshopy za zvýhodněnou cenu nebo si vybrat jen ten, který váš oslovil nejvíce.

Více informací

ŠKOLA HUBNUTÍ

Vyzkoušeli jste již řadu diet, které vám přinesli potěšení pouze na přechodnou dobu, protože po nich nastoupil tolik známý jojo efekt? Vyzkoušejte Školu hubnutí, která poprvé představuje ucelený „balíček“, který řeší tři důležité prvky: výživu, fyzickou kulturu a práci s psychikou, která je pro hubnutí velmi důležitá. Pro dosažení dlouhodobých výsledků je spojení výše uvedených faktorů nezbytné.

Více informací