O mně

„PŘIROZENÁ KRÁSA, PŘIROZENÝM ZPŮSOBEM, PŘIROZENÝMI PROSTŘEDKY.“
Xana Bati

Xana

Vítejte na mých stránkách!

Jmenuji se Xana Bati a jsem autorkou Koncepce fyziologického modelování a omlazování obličeje a těla. Je mi 64 let a pocházím z Ukrajiny, nádherné oblasti Zakarpatí, bývalé Podkarpatské Rusi, kde jsem před odjezdem do ČR pracovala jako lektorka na státní univerzitě.

Maminka byla lékařkou a v době mého mládí za ní pacienti chodili nejen na polikliniku, ale i k nám domů, což mne samozřejmě ovlivnilo. Vyrůstala jsem se zájmem o to, jak funguje lidské tělo, jak číst jeho signály, jak vidět to, co jiní lidé nevidí. Tyto zkušenosti mne obohatily na celý život a své vědomosti dodnes neustále rozšiřuji.

Nestala se ze mne lékařka, vystudovala jsem obor filologie a psychologie. Během života jsem však absolvovala řadu seminářů a kurzů tělesné psychologie, osteopatie, kraniosakrální terapie, viscerálních masáží a další. Čerpám zkušenosti a dovednosti z knih, odborných publikací a skript. Ráda naslouchám lidem a zdrojem nekonečné inspirace jsou pro mne příroda, děti a starší lidé.

Vždy jsem si myslela, že to, co dělám, dělám jen pro sebe ze zvědavosti. V určitém období svého života jsem však pochopila, že skládám dílky mozaiky – obrazu péče o vlastní tělo. Sbírala jsem jednotlivé části Koncepce, které mi připadaly logické, posouvala jsem je za hranice obvyklých postupů až k vlastní tvorbě nových technik. Postupně přibývalo žen, které se uzdravily a omládly podle mé metodiky a já jsem začala být vyhledávána jako odbornice na estetiku těla a obličeje. Ukončila jsem dosavadní práci manažerky a začátkem roku 2017 jsem začala veřejně prezentovat svou Koncepci, kterou i vám velmi ráda představím.

Koncepce vznikla z mých životních zásad:

1. Vždy hledejte příčinu, která způsobila nemoc, deformaci, apod. Poté budeme působit na příčinu, ne na následek.

2. To, co nabízí oficiální medicína, není bohužel vždy to nejlepší.

3. Obrňte se trpělivostí, zázraky se nedějí na počkání

„BĚH ČASU NEZASTAVÍME, ALE PŘIROZENÉ STÁRNUTÍ LZE ZPOMALIT A VYLEPŠIT V JAKÉMKOLIV VĚKU – CHCE TO JEN AKTIVNÍ PŘÍSTUP.“