Rychlý přehled kurzů 

rozcestník

CO DOPORUČUJEME POKUD …

1.

chcete zjistit, jak se konstrukce vašeho těla promítá do stárnutí obličeje a dostat komplexní doporučení, chcete pochopit fungování vašeho organizmu v souvislosti s deformacemi vašeho těla, chcete najít odpovědi na příčiny svých bolestí a nemocí.

Doporučujeme Individuální analýzu

2.

chcete komplexně odstranit deformace svého těla, naučit se správně chodit, dýchat, krásně držet tělo, omladit obličej pomocí hmatových technik, ujasnit si příčiny stárnutí a umět s nimi pracovat, dostat komplexní návod na omlazování obličeje a těla.

Doporučujeme Školu omlazení

3.

máte výrazné asymetrie na obličeji, propadlou horní čelist, vyčnívající dolní čelist, křivé zuby, dysfunkci kostních struktur lebky, protáhlý nebo příliš široký obličej, malé oči, pokřivený nos, kulaté obočí, nízké čelo, neforemný ovál, krátký krk, plochý zátylek

Doporučujeme 3D Modelaci obličeje – práci s kostními strukturami.

4.

máte viditelné vrásky, nosoústní rýhy, stažené mimické svaly, zhoršenou barvu pleti, změněné kontury obličeje.

Doporučujeme Zlatou kolekci liftingových technik.

5.

máte deformace na těle, mnoho asymetrických prvků, bolesti zad a kloubů, syndrom ztuhlého ramene, studené nohy, předsunutý krk, překlopenou pánev, vybočený palec, vyčnívající lopatky.

Doporučujeme Kalibraci těla.

6.

vám vypadávají vlasy, jsou slabé, lámavé, bez lesku a života, chcete umět používat a naučit se pracovat s metafyzickým pojetím ženských vlasů.

Doporučujeme Magické vlasy.

7.

chcete lokálně vylepšit formu očí, nosu, úst, prsou.

Doporučujeme Modelační workshopy.

8.

vás trápí otoky, baculaté tváře, mastná pleť, neforemný krk.

Doporučujeme Baňkování obličeje.

9.

chcete vylepšit vzhled svého bříška, jste se svým bříškem nespokojená po těhotenství, nepovedeném hubnutí, máte problémy s trávením.

Doporučujeme Biolifting bříška.

LIFTINGOVÉ TECHNIKY  X  MODELAČNÍ WORKSHOPY  X  3D MODELACE

Často se nás ptáte, jaký je rozdíl mezi těmito kurzy:

se zaměřují na práci s celým obličejem, na „vyhlazování“ všech jeho částí, včetně krku a kraniální aponeurózy (vazivové pokrývky hlavy) a na odstranění hypertonusů, které jsou příčinou vytváření vrásek. Výsledkem těchto procesů je napínání pokožky. Kurz obsahuje 5 různých druhů liftingových technik, jejichž kombinací lze dosáhnout komplexního liftingu.

jsou prezentovány hmatové techniky, které jsou adresné, zaměřené vždy na konkrétní partii obličeje, abychom pozměnili, harmonizovali a vylepšili jejich tvar. Dá se říci, že je to detailnější práce na problematických místech, nejvíce zatěžovaných mimikou. Často ženy trápí například vrásky kolem očí nebo forma nosu či úst, ale s dalšími částmi svého obličeje jsou spokojené. To znamená, že periferie obličeje, krk a okolní struktury se v těchto workshopech neřeší. (Tyto workshopy mohou být pokračováním Liftingových technik).

je základem práce s kostními strukturami lebky a jejich následná harmonizace. K tomu přispívá čištění a uvolnění lebečních švů a hloubková práce s pokrývkou hlavy – kraniální aponeurózou. Naučíte se dělat kraniální gymnastiku, která přispívá k dynamické nápravě různých zdravotních problémů. Estetickým výsledkem je úprava polohy horní a dolní čelisti, očnice, spánků, zdokonalování formy nosu atd. V kurzu se setkáte s myofasciálními a intraorálními technikami modelování měkkých tkání obličeje, tj. po úpravě kostních struktur se věnujeme korekci podkožních vrstev a pokožky.

Všechny naše techniky se vzájemně doplňují v kontextu Koncepce: práce s celkem (tělem) zlepšuje detaily, práce s detaily zlepšuje celek.