Škola omlazení

Vše má svou příčinu, vše má své řešení – stačí jen zvolit správný postup.

Jakákoliv část našeho těla se dá krásně vymodelovat i bez narušení integrace pokožky. Krásná prsa, nádherné bříško, rovné nohy, půvabný zadeček – tvary našeho těla závisí na vztahu svalů a kostí a správná manipulace s nimi a s podkožím vede k nastavení symetrie, která je původním prvkem našeho organizmu. Podstupujeme liposukce a nemyslíme na to, že se v budoucnu bude tuk ukládat do jiných míst. Snažíme se zbavit akné pomocí mastiček a neuvědomujeme si, že za vše může špatný venózní odtok. Chceme odstranit pigmentové skvrny laserem a nechápeme, že pokožka jen zrcadlí stav našich orgánů. Necháváme si zahustit vlasy a nebereme v potaz ten fakt, že řídnutí souvisí se špatnou výživou vlasového folikulu v důsledku usychání vazovité pokrývky hlavy. Trávíme hodiny cvičením a propadáme depresím, že naše bříško, stehna, hýždě a boky nevykazují známky zlepšení. Na vině přitom není slabá vůle, nýbrž naše vrozené a získané kostně – svalové deformace.    

Zaujala vás má Koncepce? Chcete svůj vzhled omladit a tělo ozdravit? Nechcete na to být sama?

Vstupte do velké online Školy omlazení nebo-li Školy fyziologického modelování a omlazování obličeje a těla.

Škola omlazení
CO VÁM ŠKOLA OMLAZENÍ PŘINESE
 • Odstraníte své vrozené a získané kostně – svalové deformace.
 • Naučíte se modelovat a regenerovat jakoukoli část svého těla a to zcela fyziologickým způsobem bez narušení integrace pokožky.
 • Získáte ucelený program péče o tělo – techniky se vzájemně doplňují, což je obrovský potenciál v boji proti stárnutí.
 • Obdržíte jistotu na celý zbytek života, že máte v rukou účinné nástroje na omlazování.

Škola omlazení je uceleným programem péče o tělo, díky kterému příznivě ovlivníte nejen estetiku těla, ale zároveň i své zdraví, protože vše souvisí se vším a nic nefunguje samo o sobě. 

Škola omlazení je zaměřena na omlazování obličeje, pomáhá modelovat postavu, řeší celulitidu, zlepšuje funkci lymfatického systému, zlepšuje peristaltiku střev, řeší stávající kostně – svalové deformace a s nimi spojené obtíže jako jsou bolesti zad, hlavy apod. a pomáhá předcházet těm, které by vznikaly v budoucnu. Ve škole pochopíte, že drahé krémy a jakékoli chirurgické zásahy jsou pro tělo nejen škodlivé, ale že jsou především zcela zbytečné – všechna řešení má každá z nás doslova ve svých vlastních rukou.

Pokud chcete vzít péči o svůj obličej a tělo do svých rukou, je pro vás online Škola omlazení tím pravým řešením.

OBSAH KURZU
 • Osm technik, které můžete libovolně kombinovat dle svých aktuálních potřeb
 • Podrobné teoretické informace a pochopení všech souvislostí
 • Praktická instruktážní videa
 • Skripta 
 • Náš čas a podpora na vaší cestě

Součástí Školy omlazení je celkem osm, velmi účinných technik, které se zaměřují na práci s obličejem a tělem a které vám pomohou oživit fibrózní (neživou tkáň), nastartovat procesy její regenerace a pracovat s hloubkovými strukturami.

TĚŠIT SE MŮŽETE NA: Pohybovou inteligenci, Kalibraci těla, Biolifting bříška, Baňkování obličeje a těla, Tejpování, Plastickou myokorekci, Uzdravující a omlazující palpaci, Reflexní plastiku a Práci s obalem těla.

Omlazování není myslitelné bez práce s psychikou a potenciálem mozku, z toho důvodu jsou navíc zařazeny i mentální techniky.

Škola omlazení probíhá formou video kurzu  tedy z pohodlí vašeho domova. Součástí každé techniky je podrobná teoretická část a přesná instruktážní videa. K vybraným technikám jsou k dispozici navíc ke stažení či vytištění skripta.

Systém je dobře propracován a každý může pokračovat svým vlastním tempem, dle svých časových možností a ke všemu se libovolně vracet. Nemusíte mít tedy vůbec obavu, že by pro vás bylo náročné školičku skloubit s dalšími aktivitami. Techniky se také můžete naučit snadno zapojovat do svého každodenního života, což je velmi efektivní a časově úsporné.

CENA VIDEO KURZU ŠKOLA OMLAZENÍ
 • 13 950 Kč / 569 EUR v případě jednorázové platby

nebo

 • 14 950 Kč / 610 EUR v případě splátek (ty si můžete nastavit zcela dle svých možností). 

Při objednávce je možné si zvolit platbu v EUR.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

 

Cena Školy omlazení je daleko nižší, než jakýkoliv zákrok plastické chirurgie, který absolutně neřeší příčiny, jen fatálně a s chybami bojuje s následky stárnutí. Je důležité si tuto skutečnost uvědomit a raději zvolit fyziologický a komplexní způsob omlazení celého těla, organizmu, včetně obličeje. Je to lepší cesta, než následně dlouho a bezúspěšně řešit jednotlivé problémy pokožky. Tělo je celek a tak k  němu přistupuji ve Škole omlazení a právě díky tomuto přístupu se všem absolventkám daří dosáhnout výsledků. Škola vám poskytne jistotu na celý zbytek života, že máte v rukou účinné nástroje na omlazování.

 

Upozornění: video kurzy Škola hubnutí, Liftingové techniky, Magické vlasy, 3D Modelace obličeje a Zdravé oči součástí nejsou.
Účastnice Školy omlazení však v případě Školy hubnutí, Liftingových technik a Magických vlasů mohou využít slevu 50%. Na 3D Modelaci obličeje slevu 2 000 Kč.
  VÝHODY VIDEO KURZU
  • Nemusíte čekat na volný termín – začít můžete třeba již dnes.
  • Nemusíte mít obavu, že se termínu dočkáte a zrovna onemocníte.
  • Šetříte náklady a svůj čas – odpadá zbytečné cestování. 
  • Nemusíte si nic zapisovat z obavy, že si informace nezapamatujete. 
  • Postupovat můžete svým vlastním tempem a ke všemu se libovolně vracet.
  PŘÍSTUP KE KURZU

  Po připsání platby na účet obdržíte obratem na svůj e-mail přístupové údaje do členské sekce, kde najdete veškeré dostupné materiál ke kurzu Škola omlazení.

  Přístup ke kurzu je udělen na dobu tří let. 

  V případě zakoupení dalšího kurzu se automaticky prodlužuje přístup i k těm již zakoupeným.

  NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY
  Mám obavu, že se nebudu k video kurzu umět připojit nebo se na stránkách orientovat.
  Nemějte, Školou omlazení prošlo mnoho klientek starších sedmdesáti let a s přihlášením a orientací neměly žádné potíže. Kdyby však nastal jakýkoli problém, celým přihlašovacím procesem vás provedeme krok po kroku prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. Trpělivě a beze spěchu.
  Jsem časově hodně vytížená, má v tom případě smysl do kurzu vstupovat?
  Samozřejmě! Jakýkoli čas budete věnovat sama sobě, svému zdraví a kráse, bude mít smysl a bude pro vás přínosem. Postupovat můžete svým vlastním tempem a ke všemu se libovolně vracet.
  Do kolika splátek mohu cenu za Školu omlazení rozdělit?
  V registračním formuláři si můžete nastavit až čtyři splátky. V případě, že jich potřebujete více, rády vám vyjdeme vstříc.
  Co když budu mít nějaké otázky?
  V tom případě se na nás neváhejte obrátit. Velmi rády vám poradíme písemně nebo telefonicky.
  Nejsem na Školu omlazení stará? Má pro mě ještě význam?
  V latentní podobě si naše tělo uchovává elasticitu měkkých tkání až do konce života. Vzhledem k deformacím a vnitřním tenzím tkáně usychají, ale když s nimi začnete pracovat pomocí hmatových technik, tak jako byste zalévaly vyschlou zahrádku – tkáně měknou, regenerují se a obnovují se. Nejdůležitější na tom je, že se obnovuje nejen tkáň, ale i funkce orgánů, což bereme jako uzdravování. Estetika tak úzce souvisí s vitalitou. Žena v každém věku uvítá způsob, který jí umožní vypadat o 5  – 10 let mladší, a Škola omlazení tento způsob nabízí.
  Nejsem na Školu omlazení mladá? Má pro mě už význam?
  Škola má v názvu „omlazování“ ne z věkových důvodů, ale z konstatace faktu, že lidské tělo i ve 20ti nebo 25ti letech může mít takové deformace, že stav pokožky a vnitřních orgánů se odborně odhaduje na daleko vyšší věk. Tím, že odstraňujeme deformace na těle a obličeji, vracíme každé buňce parametry mládí, tj. parametry 100% funkčnosti. Také často tělo a obličej mladých lidí má mnoho asymetrických prvků, které ovlivňují krásu a jsou příčinou kožních onemocnění nebo alergií. Pro mladé osoby platí nepsané pravidlo: máš li možnost stát se dokonalou verzí sebe sama, tak tu možnost využij. To bude znamenat, že v průběhu svého života zapomenete na problémy vrásek, povadlé pokožky, pigmentace a jiných nepříjemnosti, protože se ve Škole omlazení zbavíte toho, co tyto problémy vyvolává.
  KONTRAINDIKACE

  • vrozené vady, úrazy, abnormality nebo nemoci páteře, včetně složitého zakřivení
  • onemocnění štítné žlázy (hypotyreóza, hypertyreóza, autoimunní tyreoiditida, cysty, uzliny)
  • traumatické poranění mozku
  • kožní onemocnění (ekzém, onemocnění hub, ploché bradavice)
  • zánětlivé onemocnění nervů obličeje a trigeminu
  • nemoci lymfatického systému
  • porušení cerebrálního oběhu
  • hypertenzní onemocnění třetí fáze
  • onkologické onemocnění
  • osteoporóza ve vysokém stadiu
  • závažné běžné nemoci (autoimunitní onemocnění, diabetes mellitus, těžká vaskulární patologie, přítomnost patologií endokrinního systému, systémová onemocnění pojivové tkáně)
  • onemocnění ORL v akutní fázi
  • přenesená plastická chirurgie v oblasti obličeje a krku (je třeba zdržet se manipulaci na obličeji po dobu 6 měsíců)
  • duševní poruchy a některé neurologické nemoci
  • alkoholismus
  • obecné špatné zdraví
  • zákaz ošetřujícího lékaře

  V případě otěhotnění, těhotenství a porodu je třeba fyzickou aktivitu konzultovat s ošetřujícím
  lékařem. Určité cviky může doporučit, jiné vzhledem k vašim dispozicím zakázat.

  Xana

  Objednávka

  • Jednorázová platba: 13 950 Kč / 569 EUR
  • Platba na splátky: 14 950 Kč / 610 EUR 
  Upozornění: video kurzy Škola hubnutí, Liftingové techniky, Magické vlasy, 3D Modelace obličeje a Zdravé oči součástí nejsou.
  Účastnice Školy omlazení však v případě Školy hubnutí, Liftingových technik a Magických vlasů mohou využít slevu 50%. Na 3D Modelaci obličeje slevu 2 000 Kč.