Obrázek

Vše má svou příčinu, vše má své řešení - stačí jen zvolit správný postup.   

Jakákoliv část našeho těla se dá krásně vymodelovat i bez narušení integrace pokožky. Krásná prsa, nádherné bříško, rovné nohy, půvabný zadeček - tvary našeho těla závisí na vztahu svalů a kostí a správná manipulace s nimi a s podkožím vede k nastavení symetrie, která je původním prvkem našeho organizmu. Podstupujeme liposukce a nemyslíme na to, že se v budoucnu bude tuk ukládat do jiných míst. Snažíme se zbavit akné pomocí mastiček a neuvědomujeme si, že za vše může špatný venózní odtok. Chceme odstranit pigmentové skvrny laserem a nechápeme, že pokožka jen zrcadlí stav našich orgánů. Necháváme si zahustit vlasy a nebereme v potaz ten fakt, že řídnutí souvisí se špatnou výživou vlasového folikulu v důsledku usychání vazovité pokrývky hlavy. Trávíme hodiny cvičením a propadáme depresím, že naše bříško, stehna, hýždě a boky nevykazují známky zlepšení. Na vině přitom není slabá vůle, nýbrž naše vrozené a získané kostně - svalové deformace.    

Zaujala vás má Koncepce? Chcete svůj vzhled omladit a tělo ozdravit? Nechcete na to být sama?

Vstupte do velké online Školy omlazení nebo-li Školy fyziologického modelování a omlazování obličeje a těla.

CO VÁM ŠKOLA OMLAZENÍ PŘINESE

 Odstraníte své vrozené a získané kostně - svalové deformace.

 Naučíte se modelovat a regenerovat jakoukoli část svého těla a to zcela fyziologickým způsobem bez narušení integrace pokožky.

 Získáte ucelený program péče o tělo - techniky se vzájemně doplňují, což je obrovský potenciál v boji proti stárnutí.

 Obdržíte jistotu na celý zbytek života, že máte v rukou účinné nástroje na omlazování.

Škola omlazení je uceleným programem péče o tělo, díky kterému příznivě ovlivníte nejen estetiku těla, ale zároveň i své zdraví, protože vše souvisí se vším a nic nefunguje samo o sobě. 

Škola omlazení je zaměřena na omlazování obličeje, pomáhá modelovat postavu, řeší celulitidu, zlepšuje funkci lymfatického systému, zlepšuje peristaltiku střev, řeší stávající kostně - svalové deformace a s nimi spojené obtíže jako jsou bolesti zad, hlavy apod. a pomáhá předcházet těm, které by vznikaly v budoucnu. Ve škole pochopíte, že drahé krémy a jakékoli chirurgické zásahy jsou pro tělo nejen škodlivé, ale že jsou především zcela zbytečné - všechna řešení má každá z nás doslova ve svých vlastních rukou.

Pokud chcete vzít péči o svůj obličej a tělo do svých rukou, je pro vás online Škola omlazení tím pravým řešením.

CO VŠE JE SOUČÁSTÍ ŠKOLY OMLAZENÍ

Osm technik, které můžete libovolně kombinovat dle aktuálních potřeb.

 Podrobné teoretické informace a pochopení všech souvislostí.

 Praktická instruktážní videa. 

 Skripta.

 Náš čas a podpora na vaší cestě.

 Přístup ke kurzu na tři roky (následně možno prodloužit).

Součástí Školy omlazení je celkem 8, velmi účinných technik, které se zaměřují na práci s obličejem a s tělem a které vám pomohou oživit fibrózní (neživou tkáň), nastartovat procesy její regenerace a pracovat s hloubkovými strukturami.

TĚŠIT SE MŮŽETE NA: POHYBOVOU INTELIGENCI, KALIBRACI TĚLA, BIOLIFTING BŘÍŠKA, BAŇKOVÁNÍ OBLIČEJE A TĚLA, TEJPOVÁNÍ, PLASTICKOU MYOKOREKCI, UZDRAVUJÍCÍ A OMLAZUJÍCÍ PALPACI, REFLEXNÍ PLASTIKU A PRÁCI S OBALEM TĚLA.

Omlazování není myslitelné bez práce s psychikou a potenciálem mozku, z toho důvodu jsou navíc zařazeny i mentální techniky. 

Škola omlazení probíhá online - tedy z pohodlí Vašeho domova. Součástí každé techniky je podrobná teoretická část a přesná instruktážní videa. K vybraným technikám jsou k dispozici navíc skripta.

Systém je dobře propracován a každý může pokračovat svým vlastním tempem, dle svých časových možností a ke všemu se libovolně vracet. Nemusíte mít tedy vůbec obavu, že by pro Vás bylo náročné školičku skloubit s dalšími aktivitami. Techniky se také můžete naučit snadno zapojovat do svého každodenního života, což je velmi efektivní a časově úsporné.

CENA ŠKOLY OMLAZENÍ

Cena Školy omlazení je 13 950 Kč v případě jednorázové platby a 14 950 Kč v případě splátek (ty si můžete nastavit dle svých možností). Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Cena Školy omlazení je daleko nižší, než jakýkoliv zákrok plastické chirurgie, který absolutně neřeší příčiny, jen fatálně a s chybami bojuje s následky stárnutí. Je důležité si tuto skutečnost uvědomit a raději zvolit fyziologický a komplexní způsob omlazení celého těla, organizmu, včetně obličeje. Je to lepší cesta, než následně dlouho a bezúspěšně řešit jednotlivé problémy pokožky. Tělo je celek a tak k  němu přistupujeme ve Škole omlazení a jen díky tomuto přístupu se všem absolventkám daří dosáhnout výsledků. Škola vám poskytne jistotu na celý zbytek života, že máte v rukou účinné nástroje na omlazování. Ve Škole omlazení uplatňujeme spoustu metodik, technik, přístupů ... ty můžete libovolně kombinovat.

Upozornění: video kurzy Škola hubnutí, Liftingové techniky, Magické vlasy a 3D Modelace obličeje součástí nejsou.
Účastnicím Školy omlazení však v případě Školy hubnutí, Liftingových technik a Magických vlasů poskytujeme slevu 50%. Na 3D Modelaci obličeje slevu 2 000 Kč.

VÝHODY VIDEO KURZU

 Nemusíte čekat na volný termín - začít můžete třeba již dnes.

 Nemusíte mít obavu, že se termínu dočkáte a zrovna onemocníte.

 Šetříte náklady a tolik vzácný čas - odpadá zbytečné cestování.

 Nemusíte si nic zapisovat z obavy, že si informace nezapamatujete.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Mám obavu, že se nebudu k video kurzu umět připojit nebo se na stránkách orientovat. 

Nemějte, Školou omlazení prošlo mnoho klientek starších sedmdesáti let a s přihlášením a orientací neměly žádné potíže. Kdyby však nastal jakýkoli problém, celým přihlašovacím procesem vás provedeme krok po kroku prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Trpělivě a beze spěchu.

 Jsem časově hodně vytížená, má v tom případě smysl do kurzu vstupovat?

Samozřejmě! Jakýkoli čas budete věnovat sama sobě, svému zdraví a kráse, bude mít smysl a bude pro vás přínosem. Postupovat můžete svým vlastním tempem a ke všemu se libovolně vracet.

Do kolika splátek mohu cenu za Školu omlazení rozdělit?

V registračním formuláři si můžete nastavit až čtyři splátky. V případě, že jich potřebujete více, rády vám vyjdeme vstříc.

Co když budu mít nějaké otázky?

V tom případě se na nás neváhejte obrátit. Velmi rády vám poradíme písemně nebo telefonicky.

Nejsem na Školu omlazení stará? Má pro mě ještě význam?

V latentní podobě si naše tělo uchovává elasticitu měkkých tkání až do konce života. Vzhledem k deformacím a vnitřním tenzím tkáně usychají, ale když s nimi začnete pracovat pomocí hmatových technik, tak jako byste zalévaly vyschlou zahrádku – tkáně měknou, regenerují se a obnovují se. Nejdůležitější na tom je, že se obnovuje nejen tkáň, ale i funkce orgánů, což bereme jako uzdravování. Estetika tak úzce souvisí s vitalitou. Žena v každém věku uvítá způsob, který jí umožní vypadat o 5  - 10 let mladší, a Škola omlazení tento způsob nabízí.

Nejsem na Školu omlazení mladá? Má pro mě už význam?

Škola má v názvu "omlazování" ne z věkových důvodů, ale z konstatace faktu, že lidské tělo i ve 20ti nebo 25ti letech může mít takové deformace, že stav pokožky a vnitřních orgánů se odborně odhaduje na daleko vyšší věk. Tím, že odstraňujeme deformace na těle a obličeji, vracíme každé buňce parametry mládí, tj. parametry 100% funkčnosti. Také často tělo a obličej mladých lidí má mnoho asymetrických prvků, které ovlivňují krásu a jsou příčinou kožních onemocnění nebo alergií. Pro mladé osoby platí nepsané pravidlo: máš li možnost stát se dokonalou verzí sebe sama, tak tu možnost využij. To bude znamenat, že v průběhu svého života zapomenete na problémy vrásek, povadlé pokožky, pigmentace a jiných nepříjemnosti, protože se ve Škole omlazení zbavíte toho, co tyto problémy vyvolává.

Z anonymních dotazníků našich klientek:

"Doporučila byste Školu omlazení dalším ženám? Byla pro vás přínosem?"

KONTRAINDIKACE