Zdravé oči po celý život

V seznamu toho, co se bojí člověk ztratit z fyzického zdraví nejvíce, je zrak na prvním místě. A není to přehnané. Téměř všechny informace o okolním světě přijímáme od svého narození pomocí zraku. Jelikož se Koncepce věnuje přirozeným způsobům zlepšení estetiky a zdraví těla, tak je pochopitelné, že jsem se zaměřila i na tento globální problém dnešní doby. Několik let praxe a třídění existujících informací o způsobech zlepšení zraku se převtělily v kurz Zdravé oči po celý život. V názvu je obsažena myšlenka, že se člověk až do konce svého života nemusí trápit špatným viděním a očními nemocemi. S mými doporučeními a cvičební metodou si při systematické práci můžete dopřát ostříží zrak.

zdrave oci po cely zivot
KURZ ZDRAVÉ OČI PO CELÝ ŽIVOT

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ
 • Pro ty, kteří pociťují nepohodlí a únavu očí.
 • Pro ty, kterým se zrak začal zhoršovat, ať již v mládí nebo s přibývajícím věkem.
 • Pro ty, kteří se trápí krátkozrakostí, dalekozrakostí, astigmatismem, glaukomem, šedým zákalem …
Často pociťujete nepohodlí a únavu očí?

Pomocí jednoduchých cviků a praktik nastartujete proces zlepšování zraku, relaxace a stabilizace nervového systému přirozenou cestou, bez operací a léků.

Všimli jste si, že se váš zrak náhle začal zhoršovat?

Nabízím vám komplexní program unikátního tréninku pro zlepšení zraku, který pomáhá zmírnit únavu, obnovit krevní oběh v očích a posílit oční svaly. Pozornost budeme věnovat také zlepšení fungování všech orgánů a systémů, které mohou způsobit špatné vidění.

Při každé další návštěvě vašeho očního lékaře vám jsou předepsány silnější čočky nebo brýle?

Takové zhoršení vede ke stresu a také k dodatečným nákladům. V cvičebním plánu kurzu se postupně naučíte, jak zlepšovat takové parametry vidění, jako je jasnost, šířka, hloubka, vytrvalost, flexibilita a vizuální síla zraku. Nenásilné fyziologické metody vám umožní cíleně ovlivnit váš individuální problém.

Máte strach a nedokážete si představit sebe bez brýlí (buď je to vaše image nebo s brýlemi máte pocit falešného bezpečí)?

V kurzu na zlepšení zraku se propracují i vaše psychologické aspekty. Tak se zbavíte strachu z lidí, získáte pocit důvěry, odvahy, otevřenosti a vnitřní bezpečnosti. Praktická cvičení vám pomohou obnovit zrak a zbavit se brýlí a čoček.

Kurz je pro všechny: ať je vaším problémem krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, glaukom, šedý zákal …

V kurzu nepracuji individuálně s nějakou diagnózou, ale pečlivě zpracované a vytříděné metody kurzu umožňují cíleně ovlivňovat každé komplexní oční onemocnění. Po každém cvičení pocítíte hlubokou relaxaci a harmonizaci centrálního nervového systému (čímž se uvolňuje stres, napětí, výrazně se urychluje proces zlepšování zraku). Mnohé techniky stabilizují práci orgánů a systémů a tak spouštějí mocné samoregulační procesy, které vám dopomohou k celkově lepšímu zdravotnímu stavu.

S mými doporučeními a cvičební metodou si při systematické práci můžete dopřát ostříží zrak a krásný pohled na okolní svět.

OBSAH KURZU

Začátek video kurzu – 1. 2. 2022 
Video kurz Zdravé oči po celý život je právě probíhajícím kurzem, který začal 1. 2. 2022. Přidat se ale můžete kdykoliv, o nic nepřijdete.

Délka trvání = 16 týdnů = 16 Modulů
Počínaje 1. 2. každý týden v úterý uveřejníme na členských stránkách nový Modul, který bude obsahovat několik videí, vždy podle potřeby daného tématu. Veškeré uveřejněné materiály kurzu vám budou následně k dispozici po dobu tří let (viz Přístup ke kurzu).

Podpůrná skupina na Facebooku
Na Facebooku pro vás bude k dispozici uzavřená skupina, ve které budete moci pokládat otázky přímo paní Xaně Bati a sdílet své zkušenosti s ostatními účastníky kurzu. V případě, že profil na Facebooku nemáte nebo pro vás tento způsob není komfortní, můžete své otázky samozřejmě také kdykoliv pokládat i prostřednictvím e-mailu.

CENA VIDEO KURZU ZDRAVÉ OČI PO CELÝ ŽIVOT
 • 12 650 Kč / 516 EUR v případě jednorázové platby

nebo

 • 13 650 Kč / 557 EUR v případě splátek (ty si můžete nastavit zcela dle svých možností). 

Při objednávce je možné si zvolit platbu v EUR.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

  VÝHODY VIDEO KURZU
  • Nemusíte čekat na volný termín – začít můžete třeba již dnes.
  • Nemusíte mít obavu, že se termínu dočkáte a zrovna onemocníte.
  • Šetříte náklady a svůj čas – odpadá zbytečné cestování. 
  • Nemusíte si nic zapisovat z obavy, že si informace nezapamatujete. 
  • Postupovat můžete svým vlastním tempem a ke všemu se libovolně vracet.
  PŘÍSTUP KE KURZU

  Po připsání platby na účet obdržíte obratem na svůj e-mail přístupové údaje do členské sekce, kde najdete veškeré dostupné materiál ke kurzu Zdravé oči po celý život.

  Přístup ke kurzu je udělen na dobu tří let. 

  V případě zakoupení dalšího kurzu se automaticky prodlužuje přístup i k těm již zakoupeným.

  KONTRAINDIKACE

  Odstup od zákroku na očích alespoň 3 měsíce.

  Xana

  Objednávka

  • Jednorázová platba: 12 650 Kč / 516 EUR
  • Platba na splátky: 13 650 Kč / 557 EUR 

  Ceny jsou uvedeny včetně DPH.