Práce s obalem těla 

pátek 31. 5. 2024 v 16:00

bankovani
WORKSHOP PRÁCE S OBALEM TĚLA

Termín „Obal těla“ je má autorská metafora, kterou jsem vytvořila v prvních letech existence Koncepce Xany Bati, když jsem přemýšlela o stárnutí pokožky na těle. Představa o tom, že máme šaty látkové a šaty prvotně vyrobené přírodou, mne fascinovala. Začala jsem zkoumat, tvořit a praktikovat.

Tak, jak se nám pomačká sukně při sezení, tak se budou i měkké tkáně našeho těla utlačovat v tříslech, presovat v pase, provisat na bříšku, v podpaží, na krku atd. Pohybujeme se v gravitačním poli, které na nás působí v každém bodě organizmu stažením struktur dolů, k zemi. Ale také provozujeme spirálovité pohyby, máme dynamické stereotypy, nesprávně stojíme a spíme. Jako výsledek všeho – pokožka vyschne a zvrásčí se, slepí se a přilepí se.

Začneme bojovat za záchranu mládí, ale zjistíme, že zábaly do zázračných krémů napomáhají, ležení na maserském stolu je spíše o relaxaci, než o krásných proměnách.

Tak cvičit! Ano, obnovuje se energie, přichází radost, pracují hormony. Pozorujeme, jak se pod svaly napíná pokožka, ale … v jiných místech je tenká, flekatá, pozorujeme papilomy a jiné výrůstky.

Co nám chybí? Pochopily jste – chybí nám dotek vlastních rukou, hmaty a tření, palpace a vibrace, separace všech vrstev podkoží a nastavení průtoků tekutin pro regeneraci buněk.

Co dělat? Táhnout vše nahoru? Odtahovat od kosti? Nebo tlačit na bolavé body? Nebo rozvinout spirálu? Jakým způsobem? V jakém směru? Na všechny tyto otázky vám odpovím na workshopu Práce s obalem těla. Dostanete exkluzivní informace, pochopíte algoritmy, dozvíte se o postupech, které nejen omladí pokožku, ale i vytvoří podkoží, zlepší kvalitu epidermis, prokrví a zregeneruje všechny vrstvy. A co je nejdůležitější – ukážu vám techniky, co změní a zharmonizují proporce vašeho těla.

K tomu máte „bezcenný“ bonus – uzdravování vnitřního prostředí organizmu bez narušení integrace kůže, bez léků a zákroků. Práce s tělem probudí vaše endogenní hormony, což se projeví ve všech sférách života. Duševní klid a psychická pohoda už vás neopustí.

Práce s obalem vlastního těla zlepšuje lidskou povahu, zlepšuje fyzickou strukturu lidského druhu a dává nový růst tělu a obličeji, a to vás zahřeje nejvíce, protože na pozadí všech kolizí, které nás obklopují dnes, máme skvělou budoucnost, pro kterou modelujeme etalonovou fyzickou schránku.
Zatímco se svět transformuje a propadává do krize, my neztrácíme čas, neztrácíme ho zbytečnými depresemi a diskuzemi – MY TVARUJEME SAMY SEBE.

Budu nesmírně ráda, pokud to pochopíte a připojíte se do společenstva Koncepce Xany Bati na workshopu Práce s obalem těla.

OBSAH WORKSHOPU

1. Co je obal těla©.
2. Algoritmy stárnutí obalu těla.
3. Hmat + pohyb jako základní technika korekce obalu.
4. Jak pracovat s tělesným plátnem při saunování.
5. Hadí rituál podrobně a zkráceně.
6. Korekce obalu těla pomocÍ hmatových technik.

CENA WORKSHOPU PRÁCE S OBALEM TĚLA
  • 1250 Kč / 55 EUR

Při objednávce si je možné zvolit platbu v EUR.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

VÝHODY WORKSHOPU ONLINE
  • Nemusíte čekat na volný termín – začít můžete třeba již dnes.
  • Nemusíte mít obavu, že se termínu dočkáte a zrovna onemocníte.
  • Šetříte náklady a svůj čas – odpadá zbytečné cestování. 
  • Nemusíte si nic zapisovat z obavy, že si informace nezapamatujete. 
  • Postupovat můžete svým vlastním tempem a ke všemu se libovolně vracet.
DÉLKA WORKSHOPU PRÁCE S OBALEM TĚLA

90 minut (předpokládaná doba se může prodloužit)

PŘÍSTUP K WORKSHOPU

Po připsání platby na účet obdržíte obratem na svůj e-mail přístupové údaje do členské sekce, kde k workshopu najdete veškeré dostupné materiály (včetně odkazu na živé vysílání).

Přístup k workshopu je udělen na dobu tří let.

V případě zakoupení dalšího kurzu se automaticky prodlužuje přístup i k těm již zakoupeným.

 

BONUS

Jako BONUS dostanete Checklist – kontrolní seznam všech důležitých informací a postupů.

 

INFORMACE PRO ÚČASTNICE ŠKOLY OMLAZENÍ

Práce s obalem těla je součástí video kurzu Škola omlazení. Nicméně, za poslední roky  jsem hodně rozšířila svůj pohled na obal těla, proto se v případě zájmu můžete těšit na doplňující informace, zmodernizovaný Hadí rituál, a také na techniky posunu tkání a očisty od mrtvých buněk, které můžeme použít na uvolněné tělo v sauně.

Na workshop Práce s obalem těla můžete využít slevu 50% (objednávejte prosím v Členské sekci Škola omlazení – SLEVA NA KURZY v horní liště).  

Xana

Objednávka

  • Cena workshopu: 1 250 Kč / 55 EUR

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.