Obrázek

Zcela nové a unikátní informace a techniky, které jsou výsledkem mých příprav a zkušeností posledních let.

Kurz aktuálně probíhá - vstoupit však můžete kdykoliv.

Kosti jsou velmi silnou strukturou, protože tvoří základ našeho těla a poskytují podporu měkkým tkáním. Skládají se z velmi tvrdé hmoty, která se na první pohled zdá být tuhá a statická. Ve skutečnosti jsou však kosti velmi dynamické a mohou měnit svou strukturu a tedy i tvar. Nová tkáň neustále nahrazuje tkáň starou v procesu zvaném remodelace kostí.
Způsob přirozené regenerace kostní tkáně je velmi důležitý pro pochopení mechanizmů, kterými můžeme ovlivnit tvar lebečních kostí z hlediska odstranění asymetrických prvků a harmonizace obličejových rysů. Abychom proces regenerace podpořili, potřebujeme působit mechanickou silou na kostní tkáň.
Deformace lebečních kostí, včetně posunu horní a dolní čelisti a tedy jejich nesprávná poloha, jsou nejen příčinou neestetického vzhledu, ale i zdrojem nemocí a špatného psychického stavu, takže základním impulsem stárnutí obličeje je posun lebečních kostí a měkké tkáně obličeje deformuje především posun kostní struktury. K tomu se postupně přidružují svalové tenze, které mají za následek narušení krevního zásobování a průtoku lymfy, čímž se omezuje výživa pokožky a zpomaluje se její regenerace. Stárnutí obličeje probíhá podle biomechanických zákonitostí.
Možná si řeknete, že to zní jako sci-fi, že to není možné... Chci vám však otevřít novou dimenzi Koncepce fyziologického modelování a omlazování obličeje a těla, kterou je práce s kostními strukturami – kraniální plastika ©. Manuální technika, která vám pomůže zharmonizovat obličej v mladém věku anebo omladit ve zralém věku.

S ČÍM VÁM 3D MODELACE MŮŽE POMOCI

 Odstranit asymetrie v obličeji.

 Zvednout horní čelist pro rozšíření obličeje.

 Napravit polohu dolní čelisti.

 Uvolnit lebeční švy pomocí vibrační harmonizace.

 Upravit propadlou nosní kost.

 Napravit vzájemné rozpoložení lebečních kostí, tj. zharmonizovat tvar lebky.

To je jen malý seznam toho, čeho spolu můžeme dosáhnout.

V případě zájmu o více informací doporučuji následující video.

 

 

V ČEM JE KURZ 3D MODELACE JINÝ, NEŽ OSTATNÍ TECHNIKY

Všechny dosavadní techniky pracují a vylepšují pouze měkké struktury. Je však třeba si uvědomit, že s věkem se deformují a řídnou kosti a mění se jejich poloha. Proto je pro navrácení mladistvého vzhledu potřeba pracovat i s nimi.

CENA 3D MODELACE

Cena 3D Modelace je 14 850 Kč v případě jednorázové platby a 15 850 Kč v případě splátek (ty si můžete nastavit dle svých možností). Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Upozornění: účastnice a absolventky Školy omlazení získávají slevu 2 000 Kč.

MÁ PRO MNE KURZ VÝZNAM, I KDYŽ MÁM JIŽ VAŠE JINÉ KURZY?

Ano, 3D Modelace obličeje je komplexním přístupem k omlazování.

KONTRAINDIKACE