Obrázek

ANEB TŘI OŘÍŠKY PRO KRÁSNÉ TĚLO

Téměř každý, kdo někdy bojoval s váhou, se přesvědčil, že rychlé a „zaručené“ diety nejsou účinné. Že přinesou potěšení pouze na přechodnou dobu, protože po nich pravidelně nastupuje jojo efekt. Řada lidí z mého okolí má po těchto dietách viditelně zvětšené proporce a rádi by se vrátili alespoň k váze, kterou měli před „zaručenou dietou“.

HUBNUTÍ NEMŮŽE BÝT NÁSILNÉ A OMEZUJÍCÍ, VŠE MUSÍ PROBÍHAT V KOMFORTNÍM REŽIMU ZÍSKÁVANÍ NOVÝCH NÁVYKŮ.

Ukazuje se tedy, že rychlá a laciná řešení neexistují. Že nadváha je přirozený výsledek životního stylu – přejídání se ze stresu a starostí, z nedostatku pohybových aktivit, z nesprávně složeného jídelníčku, špatných návyků při jídle apod.

Má Škola hubnutí poprvé představuje ucelený „balíček“, který řeší tři důležité prvky: výživu, fyzickou kulturu a práci s psychikou, která je pro hubnutí velmi důležitá. Pro dosažení dlouhodobých výsledků je spojení výše uvedených faktorů nezbytné.

MÁ ŠKOLA HUBNUTÍ JE URČENA PRO TY, KTEŘÍ TOUŽÍ PO ZMĚNĚ.

Škola hubnutí trvá celkem čtyři měsíce, během kterých postupně obdržíte přístup k  16 videím o délce 20 - 60 minut. Přístup ke kurzu není nijak časově omezen, postupovat tedy můžete svým tempem a dle svých časových možností.