Obrázek

VÁŠ NEINVAZIVNÍ LIFTING

Baňková masáž je starověká metoda stará několik tisíc let, která je zároveň jednou z nejefektivnějších a časem prověřených neinvazivních metod omlazování obličeje (právem označována jako neinvazivní lifting). Baňkování využívá podtlaku, který vznikne v baňce po odsátí vzduchu. Tím se rozšíří cévy a zrychlí se průtok krve. Díky masážní baňce, která se pohybuje po pokožce, se aktivují podkožní vlákna a dochází tak k příznivému ovlivnění vypínání pokožky.

JEN PŘI SPRÁVNĚ ZVOLENÉ TECHNICE DOSÁHNETE SKVĚLÝCH VÝSLEDKŮ

Je možné, že baňkování znáte, ale výsledky nebyly uspokojivé. Odpověď je snadná - každá technika funguje jen za předpokladu, že byl zvolen správný postup. Při správném způsobu zacházení s baňkami, který Vás naučím, dokážeme obličej omladit a nastartovat samoregulační procesy regenerace tak, že přirozené stárnutí zpomalíme.

Pouze prostřednictvím kapilár v dermě se vrchním vrstvám kůže dodává „koktejl“ vyvážené výživy, který dosud nikdo nedokázal a nedokáže uměle namíchat. Kapiláry - dopravní cesta organizmu - bohužel s věkem ztrácejí možnosti plnit vyživovací a zvláčňující funkci, začnou usychat a atrofovat. Vědci dokázali, že ke stáří počet kapilár řídne, kapiláry slábnou, jejich činnost se zpomaluje. Obnovit je není snadné, ale ne nemožné.

PŘESVĚDČÍM VÁS, ŽE I ZRALÝ OBLIČEJ JE MOŽNO OMLADIT, ALE POUZE NA ZÁKLADĚ SPRÁVNÝCH INFORMACÍ A POMOCÍ VLASTNÍCH RUKOU.

JEDINÉ, CO POTŘEBUJETE, JE

BAŇKOVÁNÍ OBLIČEJE A TĚLA JE URČENO PRO

Ty z Vás, které chtějí, aby si jejich obličej zachoval co nejdéle mladistvý vzhled a oddálily tak vznik vrásek

Ty z Vás, které zpozorovaly na obličeji a těle viditelné známky stárnutí a chtějí se jich zbavit přirozeným způsobem

Ty z Vás, které již nechtějí opakovaně investovat do drahých krémů a estetických procedur, které problém maximálně jen na chvíli zahladí, ale ve skutečnosti nic neřeší

Ty z Vás, které vědí, že nejefektivnější cestou je prevence (uvnitř pokožky se již od 25. roku života zakládají v pozdějším věku těžko odstranitelné defekty a již v tomto věku začínáme stárnout)

Ty z Vás, které prošly procesem hubnutí a zjistily, že počet vrásek se znatelně zvýšil

ZVOLTE SPRÁVNÝ ZPŮSOB BAŇKOVÁNÍ

ODMĚNOU VÁM BUDE

Redukce vrásek
Odstranění váčků pod očima
Zvětšení plnosti rtů a obnova jejich barvy
Postupné odstranění nosoústní rýhy
Pozvednutí obočí
Rozevření očí, zmenšení otoku víček
Zmenšení podbradku, zpevnění povislé kůže

Zlepšení výživy pokožky a svalů (obnovení pružnosti svalů)
Zmenšení tukových zásob
Vyhlazení celulitidy
Pomoc při oteklých nohách
Okamžité prokrvení kůže

Zlepšení kvality kůže, její elastičnosti a hladkosti
Příznivé ovlivnění lymfatického systému
Zrychlení tkáňového metabolismu v kůži, zlepšení činnosti potních a mazových žláz
Posílení imunitního systému
Podpora látkové výměny
Účinnější vylučování škodlivých látek z těla

NAUČTE SE, JAK SPRÁVNĚ BAŇKOVAT.

PŘIHLASTE SE NA MŮJ KURZ

I když se může zdát, že baňkování je poměrně jednoduchá činnost, že můžete pracovat s baňkami po masážních liniích na obličeji a těle a výsledek se dostaví – nenechte se mýlit. Pracovat s baňkami musíme poučeně, protože dekompresí bychom mohli nenávratně poškodit svaly obličeje, a také nevhodnou manipulací s baňkami ucpat lymfatický systém obličeje. Při baňkování musíme maximálně respektovat biomechanickou konstrukci lebky a vzájemné myofasciální vztahy. Pouze s uvážením všech fyziologických prvků můžeme dosáhnout kýženého výsledku.

VIDEO KURZ

NEČEKEJTE NA TERMÍN KURZU, ZAČÍT MŮŽETE JIŽ DNES

V případě, že chcete pro své tělo udělat skutečné maximum, doporučuji Vám zkombinovat metody - Baňkování těla a obličeje s Kalibrací těla, která dokáže vyřešit Vaše kostně-svalové deformace. Právě tyto deformace zabraňují správnému fungování všech anatomických struktur a volnému průtoku tekutin v těle a mají přímý vliv na celulitidu, váčky pod očima, vrásky atd.

 NICMÉNĚ NAŠE TĚLO JE ZÁZRAČNÁ KONSTITUCE - I MALÝ (SPRÁVNÝ) DOTEK MÁ VELKÉ VÝSLEDKY.