Liftingové techniky

Kurz, díky kterému dokážete zachránit svůj přirozený půvab, odstranit vrásky a asymetrie, vytvořit podkoží a zharmonizovat obličejové rysy.

V životě každé ženy přijde dříve nebo později okamžik, kdy pohled do zrcadla odkryje vzniklé nebo množící se vrásky a my začneme přemýšlet o nějakém radikálnějším řešení pro návrat naší krásy a mládí. Představujeme si, že skalpel nebo laser nám pomůže a tak začneme hledat adresy klinik nebo doporučení klientů. Ale hledat není třeba! Příroda nás už obdarovala přístrojem pro uzdravování a omlazování těla a obličeje – naše ruce. Na prstech máme kolem 2 500 receptorů na 1 cm2 a to znamená velkou citlivost a účinnost doteků. Zde mluvíme o fyziologickém liftingu a vycházíme z poznatků anatomie a fyziologie. Pojivová tkáň se rozrůstá jako pavučina a slepuje dohromady všechny struktury obličeje. Naše jemné a elastické svaly se stávají pevnými a nepružnými, zkracují se a stahují se. Obalující svaly fascie už nekloužou, povrch obličeje tvrdne a stárne. Víte, co dělají plastičtí chirurgové? Skalpelem rozřezávají všechny srůsty, usekávají „nepotřebné“ a natahují vyschlé a nepružné tkáně. Ale když se do práce pustí naše ruce, tak bez narušení integrace pokožky můžeme vrátit svalům elasticitu, uvolnit stažené struktury a posunut měkké tkáně tam, kam patří.

liftingove techniky
KURZ ZLATÁ KOLEKCE LIFTINGOVÝCH TECHNIK

Vytvořila jsem pro vás řadu liftingových technik pro odstranění napětí v oblasti dolní a horní čelisti, čela, spánků, očního okolí a okolí úst, přičemž jsem využila mechanizmu vzniku elektrické polarizace živých tkání při deformaci. Jednoduše řečeno, teplo prstů při působení roztažením na měkké tkáně vytváří náboj tzv. živou elektřinu, která obnovuje a strukturalizuje vlákna. Tyto techniky omlazují, snižují procesy řídnutí okostice a stimulují formování silného obličejového rámu, který přetrvává dlouhé roky. Pomocí technik se celkově modelují kostně – svalové struktury a probíhá vyvažování vazivového spojení, což žádná jiná metoda nedokáže.

 

Omlazování obličeje není možné bez práce s krkem, jelikož je to spojení hlavy a trupu, ale také i nejslabší místo tělesné schránky. Zkrácený a zdeformovaný krk stahuje pokožku obličeje a je příčinou mnoha estetických vad, proto se v kurzu Zlatá kolekce liftingovych technik často věnujeme této části těla.

 

S věkem přední část těla „sjíždí“ dolů a zadní – jako spojený řetězec – „vyjíždí“ nahoru. Abychom provedli lifting obličeje, tj. zvedli tkáně nahoru, musíme „posunout“ pokrývku hlavy – kraniální aponeurózu – určitým směrem.

CENA VIDEO KURZU ZLATÁ KOLEKCE LIFTINGOVÝCH TECHNIK
  • 5 000 Kč / 204 EUR

Při objednávce je možné si zvolit platbu v EUR.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

 

Upozornění pro účastnice kurzu Škola omlazení: po přihlášení na stránky Školy omlazení v členské sekci můžete pod záložkou Obchod uplatnit slevu 50%.

VÝHODY VIDEO KURZU
  • Nemusíte čekat na volný termín – začít můžete třeba již dnes.
  • Nemusíte mít obavu, že se termínu dočkáte a zrovna onemocníte.
  • Šetříte náklady a svůj čas – odpadá zbytečné cestování. 
  • Nemusíte si nic zapisovat z obavy, že si informace nezapamatujete. 
  • Postupovat můžete svým vlastním tempem a ke všemu se libovolně vracet.
PŘÍSTUP KE KURZU

Po připsání platby na účet obdržíte obratem na svůj e-mail přístupové údaje do členské sekce, kde najdete veškeré dostupné materiál ke kurzu Zlatá kolekce liftingových technik.

Přístup ke kurzu je udělen na dobu tří let. 

V případě zakoupení dalšího kurzu se automaticky prodlužuje přístup i k těm již zakoupeným.

Xana

Objednávka

  • Cena kurzu: 5000 Kč / 204 EUR

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.