Obrázek

Magické vlasy – probuzení a evoluce

Vlasy jsou jedním z nejdůležitějších vizuálních prvků každého z nás. Na základě vlasů můžeme odhadnout povahu člověka, jeho spokojenost nebo nespokojenost se životem, intelektuální a sociální postavení, finanční status a momentální stav.

Laboratorní prozkoumání jediného lidského vlasu dává vědcům nespočet biologických ukazatelů pro posouzení organizmu jako celku. Seznam všeho, co se dá pomocí vlasů zjistit, je opravdu obrovský, stejně jako jejich role v našem každodenním životě. Ovšem, málokdo si uvědomuje skutečnou sílu a důležitost vlasového porostu na hlavě.

Ztráta vlasů deprimuje ženy i muže a to především proto, že ztrácíme jakousi dekoraci krásy, symbol naší ženskosti a mužnosti. Zapomínáme však na fakt, že jsou to právě vlasy, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti tak důležitého orgánu, jakým je lidský mozek a jsou vlastně pokračováním nervových cest a naším spojením s okolním světem. Nejsou pouhým mrtvým bílkovinným prvkem, ale „nástrojem“, který je nám nápomocný ve všech sférách života. Tento netradiční pohled na vlasy by měl být základem naší filosofie ohledně samoregulačních procesů v lidském těle. Jen tak lze vybudovat správný algoritmus pro obnovení vlasové struktury.

Vypadávaní vlasů je vždy důsledkem toho, že ztrácíme energetický potenciál celého těla, a organizmus se zbavuje toho, co je na povrchu, aby zachránil vnitřní struktury.

Přijít na kloub skutečné příčině tohoto jevu nám zabraňuje úzké myšlení a stereotypní pohled na svět.

Na vlasy si stěžujeme, klademe na ně nároky, ale neumíme vytvořit vhodné podmínky pro jejich růst, hustotu a lesk. Vše je třeba se naučit od základu: mytí, česání, péči, masáže, hmatové techniky, energetické manipulace, nastavení biologických kódů a rytmů, poselství účesů. To je základní část kurzu Magické vlasy: probuzení a evoluce, ve kterém otevřeme několik utajených dveří v oblasti peče o vlasy.

Strategickou náplní kurzu je se naučit kontaktovat náš mozek, dostat se do šperkovnice tvořivého potenciálu a osvobodit programy, které nám pomohou se stát charizmatickou osobnosti. Ano, ano, vlasy jsou dirigentem vašeho potenciálu, byly nám dané i pro tento účel. Zlepšit jejich kvalitu znamená zlepšit kvalitu svého života, a to vše je teď jen a jen ve vašich rukou.

V čem vám kurz pomůže a co se naučíte?

  • ... jak pomocí hmatových technik regulovat nejrůznější problémy s vlasy a pokožkou hlavy, jako je např. vypadávání vlasů či tvorba lupů.
  • ... jak podpořit růst vlasů a jejich hustotu.
  • ... jak zastavit šedivění a postupně vlasům navrátit jejich původní barvu.
  • ... jak zapojit vlasy do systému strukturalizace těla.
  • ... jak "vyladit" komunikaci vlasů s mozkem.
  • ... jak získávat psychickou sílu pomocí vlasů.
  • ... jak rozšířit způsoby pozitivního vlivu na své okolí pomocí technik s vlasy.

Zní vám to neuvěřitelně? Vstupte do kurzu a sami se přesvědčte, že ve velkých změnách nám často brání pouze naše úzké myšlení a stereotypní pohled na svět. V tomto kurzu změním váš úhel pohledu na vlasy a společně dokážeme to, v co jste již ani nedoufali - vše máte ve svých rukou. 

Průběh online kurzu:

• Celkem 16 videí o délce 20 – 60 minut.

• Každé z videí vám zůstane k dispozici po neomezeně dlouho dobu.

Do kurzu můžete vstoupit kdykoli.

 

Vlasové speciály zdarma, můžete zhlédnout na našem youtube kanále: