Magické vlasy

Vlasy jsou jedním z nejdůležitějších vizuálních prvků každého z nás.

Na základě vlasů můžeme odhadnout povahu člověka, jeho spokojenost nebo nespokojenost se životem, intelektuální a sociální postavení, finanční status a momentální stav.

Laboratorní prozkoumání jediného lidského vlasu dává vědcům nespočet biologických ukazatelů pro posouzení organizmu jako celku. Seznam všeho, co se dá pomocí vlasů zjistit, je opravdu obrovský, stejně jako jejich role v našem každodenním životě. Ovšem, málokdo si uvědomuje skutečnou sílu a důležitost vlasového porostu na hlavě.

magicke vlasy
KURZ MAGICKÉ VLASY

Ztráta vlasů deprimuje ženy i muže a to především proto, že ztrácíme jakousi dekoraci krásy, symbol naší ženskosti a mužnosti. Zapomínáme však na fakt, že jsou to právě vlasy, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti tak důležitého orgánu, jakým je lidský mozek a jsou vlastně pokračováním nervových cest a naším spojením s okolním světem. Nejsou pouhým mrtvým bílkovinným prvkem, ale „nástrojem“, který je nám nápomocný ve všech sférách života. Tento netradiční pohled na vlasy by měl být základem naší filosofie ohledně samoregulačních procesů v lidském těle. Jen tak lze vybudovat správný algoritmus pro obnovení vlasové struktury.

DŮSLEDKY VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

Vypadávaní vlasů je vždy důsledkem toho, že ztrácíme energetický potenciál celého těla, a organizmus se zbavuje toho, co je na povrchu, aby zachránil vnitřní struktury.
Přijít na kloub skutečné příčině tohoto jevu nám zabraňuje úzké myšlení a stereotypní pohled na svět.

Na vlasy si stěžujeme, klademe na ně nároky, ale neumíme vytvořit vhodné podmínky pro jejich růst, hustotu a lesk. Vše je třeba se naučit od základu: mytí, česání, péči, masáže, hmatové techniky, energetické manipulace, nastavení biologických kódů a rytmů, poselství účesů. To je základní část kurzu Magické vlasy: probuzení a evoluce, ve kterém otevřeme několik utajených dveří v oblasti peče o vlasy.

Strategickou náplní kurzu je se naučit kontaktovat náš mozek, dostat se do šperkovnice tvořivého potenciálu a osvobodit programy, které nám pomohou se stát charizmatickou osobností. Ano, ano, vlasy jsou dirigentem vašeho potenciálu, byly nám dané i pro tento účel. Zlepšit jejich kvalitu znamená zlepšit kvalitu svého života, a to vše je teď jen a jen ve vašich rukou.

V ČEM VÁM KURZ POMŮŽE A CO SE NAUČÍTE?
 • … jak pomocí hmatových technik regulovat nejrůznější problémy s vlasy a pokožkou hlavy, jako je např. vypadávání vlasů či tvorba lupů.
 • … jak podpořit růst vlasů a jejich hustotu.
 • … jak zastavit šedivění a postupně vlasům navrátit jejich původní barvu.
 • … jak zapojit vlasy do systému strukturalizace těla.
 • … jak „vyladit“ komunikaci vlasů s mozkem.
 • … jak získávat psychickou sílu pomocí vlasů.
 • … jak rozšířit způsoby pozitivního vlivu na své okolí pomocí technik s vlasy.

Zní vám to neuvěřitelně? Vstupte do kurzu a sami se přesvědčte, že ve velkých změnách nám často brání pouze naše úzké myšlení a stereotypní pohled na svět. V tomto kurzu změním váš úhel pohledu na vlasy a společně dokážeme to, v co jste již ani nedoufali – vše máte ve svých rukou. 

VÝHODY VIDEO KURZU
 • Nemusíte čekat na volný termín – začít můžete třeba již dnes.
 • Nemusíte mít obavu, že se termínu dočkáte a zrovna onemocníte.
 • Šetříte náklady a svůj čas – odpadá zbytečné cestování. 
 • Nemusíte si nic zapisovat z obavy, že si informace nezapamatujete. 
 • Postupovat můžete svým vlastním tempem a ke všemu se libovolně vracet.
OBSAH KURZU
 • 16 videí o délce 20 – 60 minut.
 • Každé video obsahuje teoretickou i praktickou část. 
 • Přístup do podpůrné skupiny na Facebooku, ve které na otázky odpovídám přímo já. Pokud profil na Facebooku nemáte nebo vám tato forma není příjemná, můžete se na mne samozřejmě kdykoliv obrátit prostřednictvím e-mailu.
PŘÍSTUP KE KURZU

Po připsání platby na účet obdržíte obratem na svůj e-mail přístupové údaje do členské sekce, kde najdete veškeré dostupné materiál ke kurzu Zlatá kolekce liftingových technik.

Přístup ke kurzu je udělen na dobu tří let.

V případě zakoupení dalšího kurzu se automaticky prodlužuje přístup i k těm již zakoupeným.

VIDEO: VLASOVÉ SPECIÁLY ZDARMA

Xana

Objednávka

 • Cena kurzu: 4 900 Kč / 200 EUR

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Upozornění: účastnice Školy omlazení získávají slevu 2 000 Kč.