Biolifting bříška

Krásné a zradvé břísko – snadnou a přirozenou cestou

biolifting briska
KURZ BIOLIFTING BŘÍŠKA

Jak již sám název napovídá, Biolifting bříška se zaměřuje právě na tu oblast našeho těla, která především nás ženy, dokáže tak velmi potrápit. V dnešní době je již všeobecně známo, že cílená ztráta tuku z konkrétních partií je fyziologicky nemožná. Standardní metodiky se tedy snaží nabízet nejrůznější možná řešení, jako je např. pasivní působení na tukovou vrstvu za použití nejrůznějších přístrojů, které jsou nejen zcela neúčinné, ale navíc mnohdy poškozují vláknité struktury pokožky. Sporné jsou rovněž varianty radikálních zásahů (plastické operace a nejrůznější druhy liposukcí), jež nutí organismus v budoucnu ukládat tuk do jiných míst, např. do vnitřních orgánů.

VYMODELOVANÉ BŘÍŠKO BEZ ZDRAVOTNÍCH RIZIK

Přesvědčím vás, že to, jak vypadá vaše bříško, můžete sami ovlivnit a to trvale, bez toho, abyste vyhazovali nesmyslně horentní sumy peněz a především bez jakýchkoli zdravotních rizik. Díky speciálně vybraným cvikům spolu postupně odstraníme vaše vrozené i získané kostně – svalové deformace a tím vyřešíme správné postavení vaší pánve. Jen tak je možné ovlivnit vzhled vašeho bříška, jen tak je možné dosáhnout vašich vysněných výsledků.

BIOLIFTING BŘÍŠKA JE URČEN PRO

Ty z vás, které chtějí mít krásně vymodelované bříško
Ty z vás, které vědí (nebo se chtějí dozvědět), že posilováním ochablých svalů krásného tvaru bříška zkrátka nedocílí
Ty z vás, které chtějí mít pružnou a vyhlazenou pokožku
Ty z vás, které chtějí cíleně podpořit svou snahu zhubnout
Ty z vás, které chtějí oživit fibrózní (neživou) tkáň a nastartovat procesy její regenerace
Ty z vás, které nejsou spokojené se stavem své kůže a vzhledu bříška po porodu (čím dříve začnete, tím lépe)
Ty z vás, které se trápí zácpou (při baňkování dochází díky sací síle lehkého podtlaku ke stimulaci vnitřních orgánů a k aktivaci a zlepšení střevní peristaltiky)

OBSAH KURZU

 

 • Video s teoretickými informacemi o délce 90 minut, ve kterém si povíme, jak funguje bříško. Proč a kde se nám ukládá tuk. Proč je právě bříško pro ženy rizikovou zónou. Budeme se věnovat Biomechanice – jaké svaly a kosti ovlivňují estetiku bříška. Dozvíte se, že pro krásné bříško je nezbytná správná poloha vaší pánve a také to, jak díky absolvování kurzu můžete výrazně zlepšit své trávení.
 • Přesná instruktážní videa. Věnovat se budeme hmatovým technikám (práce s hloubkovými strukturami – slouží k oživení neživé tkáně a nastartování procesů její regenerace) a také masážním technikám (baňkování bříška – pomůže vyživit vaši pokožku a zbavit se tukových zásob). Naučíme se správně dýchat (i to ovlivňuje tvar bříška). Naučíme se speciální cviky, které ovlivní postavení vaší pánve).
 • Skripta ke stažení a vytištění.
 • Přístup do podpůrné skupiny na Facebooku, ve které na otázky odpovídám přímo já. Pokud profil na Facebooku nemáte nebo vám tato forma není příjemná, můžete se na mne samozřejmě kdykoliv obrátit prostřednictvím e-mailu.
CENA VIDEO KURZU BIOLIFTING BŘÍŠKA
 • 1 100 Kč / 45 EUR

Při objednávce je možné si zvolit platbu v EUR.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

VÝHODY VIDEO KURZU
 • Nemusíte čekat na volný termín – začít můžete třeba již dnes.
 • Nemusíte mít obavu, že se termínu dočkáte a zrovna onemocníte.
 • Šetříte náklady a svůj čas – odpadá zbytečné cestování. 
 • Nemusíte si nic zapisovat z obavy, že si informace nezapamatujete. 
 • Postupovat můžete svým vlastním tempem a ke všemu se libovolně vracet.
PŘÍSTUP KE KURZU

Po připsání platby na účet obdržíte obratem na svůj e-mail přístupové údaje do členské sekce, kde najdete veškeré dostupné materiál ke kurzu Biolifting bříška.

Přístup ke kurzu je udělen na dobu tří let. 

V případě zakoupení dalšího kurzu se automaticky prodlužuje přístup i k těm již zakoupeným.

Xana

Objednávka

Cena kurzu Biolifting bříška

 • Online kurz: 1 100 Kč / 45 EUR

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.