Obrázek

KRÁSNÉ A ZDRAVÉ BŘÍŠKO - SNADNOU A PŘIROZENOU CESTOU

Jak již sám název vypovídá, je Biolifting bříška zaměřen na tu oblast našeho těla, která především nás ženy, dokáže tak velmi potrápit. V dnešní době je již všeobecně známo, že cílená ztráta tuku z konkrétních partií je fyziologicky nemožná. Standardní metodiky se tedy snaží nabízet nejrůznější možná řešení, jako je např. pasivní působení na tukovou vrstvu za použití nejrůznějších přístrojů, které jsou nejen zcela neúčinné, ale navíc mnohdy poškozují vláknité struktury pokožky. Sporné jsou rovněž varianty radikálních zásahů (plastické operace a nejrůznější druhy liposukcí), jež nutí organismus v budoucnu ukládat tuk do jiných míst, např. do vnitřních orgánů.

MODELOVANÉ BŘÍŠKO BEZ ZDRAVOTNÍCH RIZIK

Přesvědčím Vás, že to, jak vypadá Vaše bříško, můžete sami ovlivnit a to trvale, bez toho, abyste vyhazovali nesmyslně horentní sumy peněz a především bez jakýchkoli zdravotních rizik. Díky speciálně vybraným cvikům spolu postupně odstraníme Vaše vrozené i získané kostně - svalové deformace a tím vyřešíme správné postavení Vaší pánve. Jen tak je možné ovlivnit vzhled Vašeho bříška, jen tak je možné dosáhnout Vašich vysněných výsledků.

BIOLIFTING BŘÍŠKA JE URČEN PRO

Ty z Vás, které chtějí mít krásně modelované bříško

Ty z Vás, které vědí (nebo se chtějí dozvědět), že posilováním ochablých svalů krásného tvaru bříška zkrátka nedocílí

Ty z Vás, které chtějí mít pružnou a vyhlazenou pokožku

Ty z Vás, které chtějí cíleně podpořit svou snahu zhubnout

Ty z Vás, které chtějí oživit fibrózní (neživou) tkáň a nastartovat procesy její regenerace

Ty z Vás, které nejsou spokojené se stavem své kůže a vzhledu bříška po porodu (čím dříve začnete, tím lépe)

Ty z Vás, které se trápí zácpou (při baňkování dochází díky sací síle lehkého podtlaku ke stimulaci vnitřních orgánů a k aktivaci a zlepšení střevní peristaltiky)

NAUČTE SE TECHNIKY BIOLIFTINGU

PŘIHLASTE SE NA MŮJ KURZ

Po absolvování kurzu Biolifting bříška již nebudete muset investovat značné obnosy za procedury a svěřovat se cizím autoritám. Pochopení fyziologických procesů v těle Vám pomůže pro celý budoucí život správně pracovat s obalem těla a užívat si jeho přirozené krásy. 

VIDEO KURZ


NEČEKEJTE NA TERMÍN KURZU, ZAČÍT MŮŽETE JIŽ DNES