Obrázek

Pozorně se podívejte na fotky výše a uvědomte si mechanizmus stárnutí obličeje. Měkké tkáně obličeje se posouvají směrem dolů a k centru.

Jaké faktory to způsobují?

 Notoricky známá gravitace je až na posledním místě. První příčka rozhodně patří funkční pohybové aktivitě mimických a žvýkacích svalů a je ovlivněná jak našimi mimickými stereotypy, tak i psycho emoční složkou naší povahy. Výsledkem jsou křeče, tenze všech dynamických struktur a zkrácené svaly, které se deformují uvnitř podkoží a napovrch se zakládají v malé a hluboké vrásky a rýhy. Posun měkkých tkáni se uskutečňuje na mikronové úrovni, ale v delším časovém úseku již pozorujeme viditelné změny.

Vice informace https://xanabati.cz/blog/

Chcete-li začít pracovat s opravdovými procesy omlazování obličeje, přihlaste se na naše Online workshopy:

Ve všem, co děláme, je důležitý výběr strategie. Myslet si, že procesy stárnutí, které primárně tkví ve stahováni, slepení, zkrácení, usychání podkožních vrstev je možné napravit dalším zatěžováním svalů cvičením, je pošetilé. Je třeba pomocí hmatových technik „rozmotávat“ vzniklé zdeformované struktury. Pomyslný klíček najdeme u tří nejvíce zatěžovaných bodů  obličeje, což jsou oči, nos a ústa.

MODELUJEME OČI

Čeho docílíme:
Optimalizace formy očí, odstranění drobných vrásek kolem oči, odstranění spadlých horních víček, odstranění provisů dolních víček, eliminace zvětšených kožních váčků ve vnitřních koutcích oči, odstranění a prevence otoků, vylepšení barvy pleti očního okolí, prevence a odstranění drobných papilom, zvedání obočí, rozšíření spánkových oblasti atd. Vzhledem k masivnímu prokrvení a uvolnění očních kruhových svalů budete pozorovat ZLEPŠENÍ ZRAKU.

Jako bonus:
10 užitečných technik, jak vylepšit zrak.

 

MODELUJEME NOS

Čeho docílíme?
Optimalizace formy nosu, odstranění vrásek u kořene nosu i po jeho celé délce, zmenšení pór v oblasti nosu, zlepšení barvy pokožky v oblasti nosu, zeštíhlení nosní chrupavky, vylepšení barvy pleti celého obličeje atd.

Jako bonus: 
Víte, že dutiny odlehčují lebku, hrají roli jako rezonanční prostory při tvorbě hlasu a podílí se na zvlhčování vzduchu, který dýcháme? Nosní a čelní dutiny jsou často přeplněné patogenními mikroorganizmy v latentní – skryté fázi existence. Hmatové techniky si za pomoci přísunu čerstvé krve s novými imunitními buňkami s tímto „nepřítelem“ poradí.

MODELUJEME ÚSTA

Čeho docílíme?
Odstranění vrásek kolem úst, optimalizace formy a zvětšení rtů, zlepšení barvy rtů atd.

Jako bonus: 
Uzdravení dásni, zvedání tvrdého patra a horní čelisti, odstranění chrápání a odstranění podbradku.

MODELUJEME PRSA

Prsa jsou symbolem ženy. Ženu zdobí, ale přinášejí také problémy. Během života se mění, stejně jako se mění ona sama.

V dospívání sledujeme velikost, protože se prsa stávají nikoliv druhotným rozlišujícím pohlavním znakem, ale také nepominutelným sexuálním prvkem.

Následně pochopíme, že na velikosti nezáleží, ale na pevnosti ano.

Ve zralém věku s lítostí na dekoltu sledujeme gravitační posuny, změnu formy a ztrátu pružnosti pokožky.  Jak zajistit, aby se pevnost a zdraví ženských ňader uchovaly po dlouhou dobu?

Na tyto a další otázky odpovíme na modelovacím workshopu Modelujeme prsa, který obsahuje 4 moduly: Informace, péče, cvičení, masáže.

Otevřeme vám tajemství fyziologie, která se týkají této vzácné části ženského těla. Seznámíme vás s tím, jak je třeba plánovat péči.  Představíme vám unikátní cviky a hmatové techniky na pozvednutí prsou. Dostanete postupy na úpravu formy, protože se prsa dají zvětšit nebo zmenšit přirozeným způsobem. Čekají na vás překvapivé objevy.

Čeho docílíme:
Optimalizace formy. Pozvednutí, zmenšení/zvětšení prsů. Prevence onemocnění. Hedvábné pokožky atd.

Jako bonus:
Hmatové techniky pro krásný dekolt.