Obrázek

Zaujala vás má Koncepce, ale nevíte jak začít? Chcete dosáhnout vysněných výsledků v co nejkratší době? Využijte možnost indviduální konzultace.

POZNEJTE SVÉ ZJEVNÉ I SKRYTÉ DEFORMACE

Stárnutí ani nemoci nejsou povinné! Do značné míry jsou způsobeny našimi vrozenými a získanými deformacemi.

S deformacemi na těle se dnes bohužel rodí již převážná většina dětí. To jsou deformace vrozené.

Během života pak vznikají další deformace způsobené špatným sezením, nesprávnou chůzí, dýcháním, nesprávnými pohybovými stereotypy apod.

V rámci individuální konzultace vám ukáži, odkud pramení vaše estetické a zdravotní problémy. Poznáte svůj momentální stav, budete vědět, na co se ve svém životě zaměřit a jak předcházet zdravotním potížím, které by vznikaly v budoucnu. Naučím vás základní cviky, kterými budete moci začít.

Nenahrazuji však služby zdravotnického zařízení, neléčím, nenabízím rehabilitační cvičení zaměřené na odstranění nemocí pohybové soustavy a jiných, které vznikly v důsledku úrazu apod.

V rámci Koncepce fyziologického modelování a omlazování obličeje a těla se snažím analyzovat přirozeně vrozené nebo vzniklé deformace a na základě toho tyto odchylky od anatomických parametrů lidského těla odstraňovat.

Vzhledem k tomu, že se zabývám především estetikou těla a obličeje, jsou konzultace určeny pouze pro ženy.

 

Upozornění: konzultace sama o sobě z časových důvodů nenahrazuje žádný z video kurzů.

DÉLKA A CENA ONLINE KONZULTACE

Délka konzultace: 60 minut

Cena konzultace: 2 300 Kč

TERMÍN ONLINE KONZULTACE

Po úhradě konzultace na e-mail obdržíte pokyny k fotografiím, které jsou ke zpracování vaší analýzy nezbytně nutné. Fotografie zašlete, já je zkontroluji a následně si domluvíme termín tak, aby vám vyhovoval. Zpravidla se konzultace uskuteční již do 14 dnů od dodání fotografií. 

 

JAK ONLINE KONZULTACE PROBÍHÁ?

Konzultace se uskuteční ve virtuální místnosti GoTo Webinar, ve které mne uvidíte i uslyšíte. Já budu slyšet vás a během konzultace mi budete mít možnost pokládat jakékoliv otázky.

V průběhu konzultace vám budu přímo na vašich fotografiích ukazovat, jaké deformace na těle máte a doporučím vám základní cviky, kterým se můžete začít věnovat.

Velkou výhodou online konzultace je to, že může být v případě vašeho zájmu nahrávána a vy se tak k záznamu můžete vrátit i kdykoliv v budoucnu.

S přihlášením do virtuální místnosti vám samozřejmě ráda pomůžu.

 

Čím pro vás byla analýza deformací cenná?