Krásné nožky bez křečových žil 

Krásné nohy jsou důvodem k hrdosti. Abyste tento důvod měli, je třeba se o své nohy starat.

Podle statistik má problémy kvůli křečovým žilám každý třetí člověk. Není divu, že jsou křečové žíly nazývány nemocí moderní civilizace.

Znáte tu tupou bolest a tíhu v nohou? Zaznamenali jste odpoledne otoky chodidel a bérce? Objevily se u vás v oblasti lýtkových svalů klikaté modrofialové cévní „hvězdičky“? Nemyslete si, že se jedná o kosmetickou vadu, s největší pravděpodobností se u vás za nějakou chvíli objeví křečové žíly.

magicke vlasy
PŘÍČINA VZNIKU KŘEČOVÝCH ŽIL

Stěny žil ztrácejí svou elasticitu a natahují se, v důsledku čehož se na cévách objevují varixy ( z latinského varix – „uzel“). Žíly se zvětšují jak do délky, tak do šířky a stávají se z nich klikaté namodralé svazky pod kůží. Proč? Problém je v žilních chlopních, které přestávají normálně fungovat. Dále, zatímco jsou chlopně neaktivní, krev „běží“ opačným směrem a shromažďuje se v dolních končetinách, dochází k deformaci žil – vznikají komplikace.

DALŠÍ DŮSLEDKY NELÉČENÝCH KŘEČOVÝCH ŽIL

  V této fázi je důležité si na sobě všimnout příznaků a přijmout opatření k léčbě. Dalšími komplikacemi provázející pokročilé stádium křečových žil často bývá ekzém a tromboflebitida (vznik krevní sraženiny při zánětu žíly).

  OBSAH WORKSHOPU

  Na našem workshopu rozebereme hlavní příčiny vzniku křečových žil a naučíte se fyziologickým způsobům zlepšení stavu vašich nožek. Čekají na vás užitečné  rady a doporučení, cviky, hmatové techniky a  exkluzívní návody.

  BONUS: 3 účinné rady na hemeroidy.

  PŘÍSTUP KE KURZU

  Po připsání platby na účet obdržíte obratem na svůj e-mail přístupové údaje do členské sekce, kde ke kurzu najdete veškeré dostupné materiály.

  Přístup ke kurzu je udělen na dobu tří let.

  V případě zakoupení dalšího kurzu se automaticky prodlužuje přístup i k těm již zakoupeným.

  CENA WORKSHOPU
  CENA WORKSHOPU KRÁSNÉ NOŽKY BEZ KŘEČOVÝCH ŽIL
  • 1 200 Kč / 49 EUR

  Při objednávce je možné si zvolit platbu v EUR.

  Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

  Xana

  Objednávka

  • Cena kurzu: 1 200 Kč / 49 EUR

  Ceny jsou uvedeny včetně DPH.