bankovani

Do 31. 8. můžete při objednávce více workshopů současně využít slevu – viz níže SLEVA NA WORKSHOPY

LÉTO S KONCEPCÍ

Prožijte s Koncepcí letní měsíce. Vybrat si můžete jeden z nových workshopů nebo všechny dle toho, co vás osloví. Workshopy budou k dispozici po dobu tří let a budeme je uveřejňovat v členské sekci v následujících termínech:

1) Krásná v každém věku – Jak na hodně vrásčitou pokožku  15. 6.  v 18:00

2)  Neurolifting obličeje 30. 6. v 18:00

3) Percepční plastické techniky na obličej 15. 7. v 18:00

4) 9 cviků na tvarování těla 30. 7. v 18:00

5) Cvičíme s vlasy 15. 8. v 18:00

6) Řekni NE vbočenému palci  30. 8. v 18:00 

KRÁSNÁ V KAŽDÉM VĚKU

Krása je přirozený stav ženy. Žena je zdrojem krásy, skrze ženu se krása projevuje světu.

Krása se dělí na vnější a vnitřní – tyto dva projevy jsou vzájemně propojené, je důležité oba projevy krásy vyživovat svou pozorností!

Krása je individuální. Normy krásy jsou iluzorní.

Neexistují žádná měřítka krásy – každá žena má svou osobní vizi krásy, svá vlastní tajemství ženskosti, magnetismu a je důležité poznat sama sebe a ukázat svou přirozenou krásu!

A je nesmírně důležité pochopit, jak krása zraje.

Zbavit se myšlenky, že vrásky jsou nezbytnou součástí přibývajícího věku.

Pochopit, že léta přidávají blesk očím, ale nemusí měnit jejích formu.

Porozumět tomu, že množství vyřčených slov neztenčují rty, ale zdokonalují jejich pohyb.

Uvědomit si, že starosti nevrásčí čelo, ale pomáhají udržovat otevřenost myslí.

Uvidět, že každá malá část ženského obličeje je nástrojem na šťastné bytí a prožívání lásky k lidem a okolnímu světu.

Na workshopu Krásná v každém věku – Jak na hodně vrásčitou pokožku, vám pomohu oživit vnímání vaší krásy přes techniky, které odstraňují napětí a tenzi, naplňují tenké vrstvy a vyschlá místa, zesvětlují tmavé skvrny a navrací zaoblené formy obličejovým rysům.

Délka trvání je 1 – 1,5 hod.

Techniky jsou universální a vhodné pro všechny věkové skupiny.

NEUROLIFTING OBLIČEJE

My všechny víme, že nervová soustava ovládá činnost všech orgánů v těle, vytváří chování organismu a komunikuje s okolím. Ale málokdo stárnutí pokožky spojuje s uhasínáním plnohodnotné funkce nervů. Inervace znamená vedení nervů do nějakého orgánu nebo tkáně v těle. Přerušení inervace do konkrétní části těla, např. do pokožky na obličeji může mít větší či menší následky, ale vždy je spojeno s atrofií pojivové tkáně. Kdybychom rozvíjeli tuto myšlenku, tak najdeme odpovědi na spoustu dalších otázek v problematice stárnutí. Víme, že vrásčitý povrch pokožky je úzce spojen se změnou tonusu různých skupin obličejových svalů. To se projevuje ochabnutím některých (kvůli jejich přílišnému uvolnění) a zkrácením jiných (v důsledku zvýšeného tonusu a tenzi). To vede k  posunu svalové hmoty a měkkých tkání a také je příčinou změny polohy lebečních kosti s následujícím usycháním všech struktur.

Proč vzniká ta dysbalance svalových vláken? Protože se mění rozsah inervace, vzniká tzv. denervace a tím se narušují mechanizmy výživy a regenerace tkání.

Jak z toho ven? Obnovit – reinervovat – každý kousíček obličejové tkáně! A k tomu nám pomůže nový přistup, který jsem pojmenovala Neurolifting. Oživením inervace je možné nastartovat procesy omlazení pleti, elastizaci, naplnění a vypnutí pokožky.

Mladší i straší ženy, které mají výrazné asymetrie v obličeji, hluboké záhyby nebo vrásky, mohou harmonizovat činnost nervových vláken a tak přispět k tomu, že se svalová vlákna budou rovnoměrně stahovat a uvolňovat, což vrátí mimickým svalům parametry mládí.

Zveme vás na workshop Neurolifting© obličeje.

Workshop se skládá ze základní informační a rozsáhlé praktické části.

Délka trvání 1 – 1,5 hod.

PERCEPČNÍ PLASTICKÉ TECHNIKY

Základním parametrem mé Koncepce je vnímání svého těla. Odborně se tomu říká percepce.  Vnímání je subjektivním odrazem objektivní reality v našem vědomí prostřednictvím receptorů. Znamená to, že mozek vždy podává signály o stavu našeho organizmu, ale my nemáme takovou úroveň citlivosti, abychom tyto signály dekódovali. Dobrá zprava je to, že percepce není schopnost, ale proces, kterému je možné se naučit. Pochopit fenomén vnímání je složité i jednoduché zároveň. Pokud za sebou máte alespoň malou praxi samomasáží, tak ve vašem mozku již jsou vytvořená nervová spojení pro identifikaci signálů pokožky, svalů, fascií, kostí. Tedy máte už slovíčka, jen je třeba se naučit formulovat věty.

Tomu vás naučím na workshopu Percepční plastické techniky na obličej.

Naučíte se prožívat stav zvýšené citlivosti, protože techniky jsou velmi jemné.

Budete umět interpretovat své dojmy a pracovat s napětím na obličeji.

Prožijete AHA momenty, kdy budete sledovat, jak váš mozek harmonizuje váš obličej.

Odstraníte příčiny změn souvisejících s věkem, nejen důsledky.

Nastartujete v těle proces omlazení a regenerace, obnovíte buněčný metabolismus.

Vymodelujete zpět mladistvé rysy obličeje.

Obnovíte energetickou rovnováhu v těle, protože techniky provádíme rukama, ale vzniká dojem hloubkové meditace.

Délka 1 – 1,5 hod.

Workshop je vhodný pro všechny, kdo miluje masáže a svůj obličej.

9 CVIKŮ NA TVAROVÁNÍ TĚLA

Preambule. Nejsi samozřejmě jen svým tělem.

Ano, tělo je jen povinná „příloha“ do tvé osobní nesmrtelné duše.

Pravda… křišťálově čisté vědomí, otevřené srdce a jasná mysl se lépe projevují v čistém, zdravém, a hlavně výkonném těle.

Vysvětlení. Nás nenaučili ve škole nebo na vysoké škole pozorovat, studovat a procvičovat své tělo. Nejsme zvyklí být proaktivní. O zdraví začínáme pečovat, když se něco pokazí a vznikne bolest v zádech, ztuhne rameno, nebo opravdu nastane situace, když se neobejdeme bez injekce a prášku.

Všemu podobnému se můžeme vyhnout, když v domácích podmínkách během 10 minut budeme pravidelně dělat komplex efektivních fyzických cviků.

V Koncepci fyziologického modelování a omlazování obličeje a těla existuje ucelený program pro odstranění deformit na těle, ale chyběl komplex pro tvarování. Nikdy jsem nebyla zastánkyní nekonečných návštěv fitness klubu a tzv. posilování důležitých partií. Ale vždy jsem si jasně uvědomovala, že harmonické zapojení a permanentní aktivace svalů vytvoří krásný reliéf obalu těla. Tak jsem hledala cestu k něčemu účinně působícímu na celou naši biologickou konstrukci a zároveň jednoduchému. Vytvořila jsem krátký komplex, který ovlivňuje všechny svalové skupiny a pracuje na regeneraci všech tělesných systémů.

Cviků je jenom devět, ale jsou zkomponované takovým způsobem, že dovolují procvičit celý svalový aparát. Cvičit můžete bez speciální přípravy, doma nebo na cestách, v přírodě nebo na dovolené. Budete se s nimi těšit nejen dobrému zdraví, ale i krásně vytvarujete tělo. Zvu vás na workshop 9 cviků pro krásné tělo.

Budeme se věnovat devíti segmentům těla, ve kterých se naučíme povzbuzovat sílu, energii, ráznost, imunitu. Podrobně proanalyzujeme vážnost každého segmentu pro zdraví a vitalitu. Zjistíte, že správnost provedení a hloubka pochopení toho, co děláte, je klíčem ke skvělým výsledkům.

P.S. A protože ďábel je v detailech, tak právě změna detailů udělá notoricky známé cviky těmi, co se vám bude chtít cvičit, protože okamžitě pocítíte jejich přitažlivost.

lka trvání workshopu 1,5 hod.

CVIČÍME S VLASY

Před pár léty jsem vytvořila kurz Magické vlasy a jenom v dnešní době chápu (jistě i vy chápeme) význam slov, se kterými jsem kurz prezentovala. Tenkrát jsem řekla, že i pro mne je nepochopitelné to nutkání, které vzniklo v mé hlavě a donutilo mne kurz vytvořit. A podotkla jsem, že to asi bylo poselství vyšších sil, aby nás na něco připravily (vlastně, abychom se naučili sami sebe připravovat na životní zkoušky, mohli čelit globálním událostem a naše bytostná identita zůstávala neposkvrněná). Nemohla jsem vědět přesně, jak těžké až tragické dění na lidstvo čeká, ale snažila jsem se to mírou svého chápaní a dovedností lidem usnadnit.

Pro mnohé z vás tehdy bylo šokem ujištění, že s vlasy je možné (a je třeba) cvičit.

Kurz je stalé populární, což mne těší. A proto jsem se rozhodla otevřít další kapitoly vlasového speciálu. Tentokrát vás zvu na workshop Cvičíme s vlasy.

Náplní workshopu budou zcela nové rituální techniky, což potěší ty, kdo kurz absolvoval. Pro nové a nezkoušené vlasové magické ženy je připravena ucelená praktická ukázka toho, jak se pomocí vlasů dostat do hloubkové paměti, strukturalizovat své záměry životní, podnikatelské, sociální, zbavit se strachů a negativizmu a dotknut se své podstaty. A také propůjčit vlasům energii svých rukou.

Workshop bude trvat 1,5 hodiny.

Na závěr: nové průzkumy vědců, kteří analyzovali během dlouhých let mozky zemřelých lidí ukázaly na to, že mimovolní paměť a centra motorická, somato-senzorická, asociační, integrační, chuťová, sluchová, zraková se mohou u různých lidi lišit až 40 násobně. To je jako byste jeli ve staré škodovce a někdo na novém Ferari. Takové cerebrální, mozkové třídění často odmítáme a myslíme si, že genialitu můžeme nacvičit nebo mozek k něčemu donutit. Ne, s mozkem můžeme jen spolupracovat, a to i pomocí vlasů. Nenechte si ujít tento magický letní okamžik.

ŘEKNI NE VBOČENÉMU PALCI

Naše tělo funguje jako ideální stroj, pracující v souladu se zákony biomechaniky. Ale i na první pohled malá narušení a deformace, jako je vbočený palec (Hallux vagus) na nohou, mohou vést ke smutným následkům v kontextu celého těla.

Objeví se taková deformace od slabosti svalů a vazů nohy, které již neudrží příčnou klenbu v požadované poloze. V důsledku toho se příčná klenba zplošťuje a při chůzi dochází k přetěžování těch oblastí chodidla, které by za normálních okolností neměly nést nosnou zátěž. Ploché nohy přispívají k vážným poruchám ve fungování celého pohybového aparátu, což vede k tomu, že se svaly, které jsou umístěny symetricky k páteři, začnou zapojovat nerovnoměrně a tak zakřiví páteř. Současně se snižují tlumící vlastnosti chodidla. To negativně ovlivňuje klouby – především kyčelní a kolenní. Dalším výsledkem takových nefyziologických nárazů je zakřivení nohou ve tvaru X a nesprávné postavení pánevních kostí, které se snaží vyrovnat polohu těla kroucením ve směru menšího zatížení. To vše samozřejmě vede k nesprávné fixaci páteře, posunutí obratlů. Posunutí obratlů vyvolává tlak na nervové kořeny a ohrožuje fungování vnitřních orgánů, protože inervace se stává nestabilní. Jakékoli problémy s páteří narušují koordinované fungování těla, což je příčinou dalších potíží a nemocí.

Pokud jste si pozorně přečetli předešlý odstavec, tak jste si ve všech detailech představili to dílo zkázy, které nastartoval vbočený palec na nohou. A je vám jasné, že orientovat se na konec tohoto řetězce znamená hrát předem prohranou hru.

Dlouhá léta jsem i já osobně hledala klíč k odstranění popsané deformace. Autority a odborníci mne ujišťovali, že chirurgický zákrok je má jediná možnost jak žit bezbolestný život. Ale mýlili se… Cesta ve své složitosti je velmi jednoduchá. Ovšem, je třeba začít včas. Zvu vás na workshop Řekni NE vbočenému palci.

Chci s vámi velmi podrobně pohovořit o této deformitě. Zdá se mi, že pro nás – pro ženy – může být i osudová. Ale i pro celou lidskou populaci otvírá dveře dlouhověkosti a vitality.

Připravte se na vstřebávání velké informační části a také na dostatečné množství cviků a technik.

Délka workshopu 2 hodiny.

SLEVA NA WORKSHOPY

V případě objednávky tří a více workshopů současně, můžete do 31. 8. 2024 využít následující slevy:

  • Při objednávce tří workshopů: sleva 20% (při objednávce vložte slevový kupón: leto20)
  • Při objednávce čtyř workshopů: sleva 25% (při objednávce vložte slevový kupón: leto25)
  • Při objednávce pěti workshopů: sleva 30% (při objednávce vložte slevový kupón: leto30)
  • Při objednávce šesti workshopů: sleva 35% (při objednávce vložte slevový kupón: leto35)

Upozornění: slevy platí pouze při objednávce wokrshopů současně. Uplatnění slevy při postupném dokupování není možné.

PŘÍSTUP K WORKSHOPŮM

Po připsání platby na účet obdržíte obratem na svůj e-mail přístupové údaje do členské sekce, kde k workshopu najdete veškeré dostupné materiály.

Přístup k workshopu je udělen na dobu tří let.

V případě zakoupení dalšího kurzu se automaticky prodlužuje přístup i k těm již zakoupeným.