Hloubková mikrokorekce

Kurz určený pro absolventky:

minimálně Kalibrace těla nebo Zlaté kolekce liftingových technik

– optimálně Školy omlazení

– ideálně Školy omlazení a Zlaté kolekce liftingových technik

Věříme, že se vám výše uvedené kurzy líbily, že vás obohatily o důležité informace a že jste získali praktické návyky, které vám pomohou na cestě ke kráse a vitalitě. Kromě toho vás tyto kurzy fyzicky připravily na to, abyste mohli modelovat své tělo a obličej na hloubkové úrovni, proto vás zveme do kurzu s názvem Hloubková mikrokorekce.

S ČÍM VÁM MŮŽE HLOUBKOVÁ MIKROKOREKCE POMOCI

  Lidé mají různé problémy, ale program regenerace a omlazování je pro všechny stejný. Tento program  je zaměřen na vzpružnění struktury tělesných a obličejových tkání s obnovením proporcí, které se s věkem ve struktuře tkání mění a deformují.

  Už víte, že s věkem se obal těla a obličeje posouvá shora dolů a když se posunuje, tak se přesouvá do záhybů. Tyto záhyby nejsou jen svislé a vodorovné,  ale  kroutí se, křižují se podél centrální a boční osy těla/obličeje a končí v hraničních zónách mezi přední a zadní stranou těla. Tyto hraniční zóny jsou pro všechny stejné: konečky prstů na rukou a nohou, okraje nosu a uší, centrální zóna dolní části těla – hráze, důležitá zóna břicha – pupek atd.

  Všechny hraniční zóny tvrdnou, schnou a deformují se věkem, jako by těsnily celý obal těla a obličeje ve svých hranicích, a nedovolují mu, aby se vrátilo do původní struktury.  Tyto hranice je třeba razantně odseparovat pomoci nehtů. Ano, hlavní pomůckou Hloubkové mikrokorekce jsou naše nehty, které nenarušují integraci pokožky, ale uvnitř těla dělají zázraky regenerace.

  Obnova stavby a proporcí lidského těla pomocí Hloubkové mikrokorekce se provádí dle určitého řádu, má své zákony a algoritmy, které v kurzu jsou detailně vysvětlené.

  OBSAH KURZU

  6 modulů (teoretických částí) o průměrné délce 90 minut 

  18 praktických videí, které prezentují techniky hloubkové mikrokorekce a detailně vysvětlují, jak pracovat s každou částí těla

  CENA VIDEO KURZU HLOUBKOVÁ MIKROKOREKCE
  • 8 900 Kč / 363 EUR v případě jednorázové platby

  nebo

  • 9 900 Kč / 404 EUR v případě splátek (ty si můžete nastavit zcela dle svých možností). 

  Při objednávce je možné si zvolit platbu v EUR.

  Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

  PŘÍSTUP KE KURZU

  Po připsání platby na účet obdržíte obratem na svůj e-mail přístupové údaje do členské sekce, kde najdete veškeré dostupné materiály ke kurzu Hloubková mikrokorekce.

  Přístup ke kurzu je udělen na dobu tří let.

  V případě zakoupení dalšího kurzu se automaticky prodlužuje přístup i k těm již zakoupeným.

  KONTRAINDIKACE
  • poruchy srážlivosti krve
  • žlučové kameny
  • onkologická onemocnění
  • akutní fáze nemoci
  Xana

  Objednávka

  • Jednorázová platba: 8 900 Kč / 363 EUR
  • Platba na splátky: 9 900 Kč / 404 EUR 

  Ceny jsou uvedeny včetně DPH.