nevite si rady

 Nevíte jaký kurz zvolit?

 

Využijte rychlého přehledu.

Inspirujte se zkušenostmi absolventek kurzů ve skupině na FB.

Pro zcela individuální doporučení, které bude vycházet z podrobné analýzy vašeho těla, můžete začít Individuální analýzou.

WORKSHOP – ŽENSKÝ ORGASMUS

Domníváte se, že vaše sexuální energie a charisma závisí na vašem věku, výšce nebo váze? Nikoliv, je to ve vás, jen jste to ještě plně neodhalily… Nyní je na čase si o tom popovídat.

 

zdrave oci po cely zivot
zdrave oci po cely zivot

KRÁSNÉ NOŽKY BEZ KŘEČOVÝCH ŽIL

Znáte tu tupou bolest a tíhu v nohou? Zaznamenali jste odpoledne otoky chodidel a bérce? Objevily se u vás v oblasti lýtkových svalů klikaté modrofialové cévní „hvězdičky“? Nemyslete si, že se jedná o kosmetickou vadu, s největší pravděpodobností se u vás za nějakou chvíli objeví křečové žíly.

 

ZDRAVÉ OČI PO CELÝ ŽIVOT

Představuji vám nový kurz Zdravé oči po celý život.

 

zdrave oci po cely zivot
Škola omlazení

ŠKOLA OMLAZENÍ

Chcete pro pro sebe udělat maximum a tělu dopřát komplexní řešení? Pak je pro vás tím pravým Škola omlazení, ve které snastartujete mimořádně silné procesy regenerace a pod mým vedením se zaměříme na estetické problémy, které vás trápí. Tím zároveň ovlivníte i své zdravotní potíže. Dokázi vám, že nemoci ani stárnutí není povinné. Součástí školičky jsou (krom řady dalších) techniky Kalibrace těla, Baňkování obličeje a těla, Biolifting bříška.

3D MODELACE OBLIČEJE

Tento kurz je výsledkem mých příprav a zkušeností posledních let. Obsahuje zcela nové a unikátní informace a techniky a je bezpochyby tím nejlepším, co jsem vymyslela.

3D Modelace

KALIBRACE TĚLA

Sestava jednoduchých cviků, které vám pomohou odstranit vrozené i získané kostně – svalové deformace a zabránit těm, které by vznikaly v budoucnu. Cviky vám pomohou od bolesti a vašemu tělu navrátí mládí a krásu.

BAŇKOVÁNÍ OBLIČEJE A TĚLA

Neexistuje žádná jiná neinvazivní metoda, která by tak intenzivně obnovovala kapiláry, zlepšovala výživu pokožky a podporovala procesy tvorby kolagenu. Vakuová masáž rozproudí lymfu a tělo krásně pročistí. Po absolvování kurzu budete sama sobě tou nejlepší kosmetičkou a zdravotní sestrou.

bankovani
biolifting briska

BIOLIFTING BŘÍŠKA

Je kurzem i pro ty nejnáročnější ženy, které chtějí mít každou část svého těla, jako naprosto dokonalé dílo přírody. Pro ty, které trpí nevzhlednou pokožkou po porodu nebo rychlém hubnutí. Pomocí hmatových technik, cílenými cviky, správným dýcháním a viscerální masáží pomůžeme seberegulačním silám našeho organizmu.

ZLATÁ KOLEKCE LIFTINGOVÝCH TECHNIK

V životě každé ženy přijde dříve nebo později okamžik, kdy pohled do zrcadla odkryje vzniklé nebo množící se vrásky a my začneme přemýšlet o nějakém radikálnějším řešení pro návrat naší krásy a mládí. Představujeme si, že skalpel nebo laser nám pomůže a tak začneme hledat adresy klinik nebo doporučení klientů. Ale hledat není třeba! Příroda nás už obdarovala přístrojem pro uzdravování a omlazování těla a obličeje – naše ruce.

liftingove techniky
magicke vlasy

MAGICKÉ VLASY

Vlasy jsou jedním z nejdůležitějších vizuálních prvků každého z nás. Na základě vlasů se dá hovořit o
povaze člověka, jeho spokojenosti nebo nespokojenosti se životem, o intelektuálním a sociálním
postavení, finančním statusu a momentálním stavu.

MODELUJEME OČI, NOS, ÚSTA, PRSA

Oči, nos a ústa jsou středobody stárnutí obličeje – modelujeme tyto partie v algoritmu omlazení.

Prsa jsou symbolem ženy. Zdobí ženu, ale přinášejí také problémy.

Zakoupit si můžete všechny modelační workshopy za zvýhodněnou cenu nebo si vybrat jen ten, který váš oslovil nejvíce.

skola hubnuti

ŠKOLA HUBNUTÍ

Vyzkoušeli jste již řadu diet, které vám přinesli potěšení pouze na přechodnou dobu, protože po nich nastoupil tolik známý jojo efekt? Vyzkoušejte Školu hubnutí, která poprvé představuje ucelený „balíček“, který řeší tři důležité prvky: výživu, fyzickou kulturu a práci s psychikou, která je pro hubnutí velmi důležitá. Pro dosažení dlouhodobých výsledků je spojení výše uvedených faktorů nezbytné.