Online klub

pro účastnice kurzu Zlatá kolekce liftingových technik

NÁPLŇ ONLINE KLUBU

V mládí vektor napětí v obličejových tkáních směřuje k temeni hlavy a vytváří jasné obrysy: vysoké lícní kosti, široce otevřené oči, přesné a tenké linie čelistí. S věkem toto napětí slábne, kůže a podkožní tuk na obličeji ochabuje a kontury obličeje ztrácejí pevnou linii. Obecně se manipulacím, které vracejí zpět popsané parametry, říká lifting (z anglického „to lift“ – zvednout) obličeje. Často lifting vnímáme jako nějaké invazivní procedury zaměřené na estetiku obličeje. Potom používáme označení lifting i na masážní techniky, které „zvedají“ pokožku a odstraňují vrásčení a záhyby. Jsme natolik zaměřené na tento výkon, že zapomínáme, že obličej má mít svůj reliéf – hladké, ale tkáněmi zaplněné čelo, rovné spánky, nadýchanou strukturu  kůže u vnitřního a vnějšího koutku očí, rovný povrch u hran nosu, zvednutý téměř baculatý horní ret atd. Formováním takového reliéfu se budeme zabývat v nové jarní sezoně on-line klubu Liftingových technik. 

Velmi důležitou součásti masážních technik v klubu se stane jejich spojení s málofrekvenčním pohybem mimických a žvýkacích svalů, který vytvoří efekt naplněnosti obličeje. K tomuto účelu použijeme i prvky biomechanické masáži.

Budeme se věnovat periferním oblastem obličeje, které formují tzv. rám obličeje. Spánky, lícní kost, čelistní kloub, oblast před a pod uchem – to jsou místa, kde se v první řadě projevuje usychání měkkých tkání. My si málo všímáme změn v těchto částech obličeje, protože se na sebe díváme rovně. Lidé se na nás dívají častěji s profilové strany a často své postřehy konfrontují s našimi představami. 

Formu obočí, očí, úst budeme korigovat pomocí hloubkových masáží. Nezapomeneme ani na intraorální techniky. Každé setkání bude obsahovat intranazální techniky, protože nos drží celou strukturu obličeje a právě v této oblasti se akumuluje napětí, což potom provokuje deformační stažení obličeje k centru. 

Velkou pozornost budeme věnovat oválu obličeje, uším a zóně zátylku – právě tyto oblasti velmi rychle ochabují, zvětšují se, ztrácejí krásné kontury. 

 

PRO KOHO JE KURZ URČEN

Výhradně pro účastnice kurzu Zlatá kolekce liftingových technik.

KDY A KDE SE BUDEME SETKÁVAT

5.3., 7.3., 12.3., 14. 3., 19.3., 21. 3., 4.4., 9. 4., 11. 4., 16. 4., 18.4., 23.4., 25.4., 14.5., 16.5., 21.5. ve virtuální místnosti GoToWebinar na živých vysílání vždy ve 20:15.

Záznamy těchto vysílání vám budou následně k dispozici v členské sekci na stránkách vašich kurzů.

DO KDY BUDOU ZÁZNAMY TĚCHTO VYSÍLANÍ

Záznamy živých vysílání vám budou k dispozici až do 31. 8. 2024.

Xana

Objednávka

  • Počet lekcí: 16
  • Cena: 2 500 Kč / 102 EUR
  • Délka lekce: 30 minut 

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

r

ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

V případě, že vás zaujalo klubů více, můžete využít zvýhodněných nabídek ZDE.