Online klub

pro účastnice kurzu Škola omlazení, Kalibrace těla nebo Zdravé oči

NÁPLŇ ONLINE KLUBU

Budeme se věnovat narovnávání těla, odstranění deformací a modelování krásné postavy. Klasickou verzi kalibračních cviků doplníme o zdokonalené a modernizované cviky, které zesilují účinek a často i zkracují dobu cvičení.

Setkáte se i s novým prvkem v cvičícím programu – s Kalibračním během.

Jak je známo, tak nejčastěji lidé umírají na onemocnění srdce. Málokdo si přitom spojuje funkci srdeční pumpy s „pumpou“ lýtkových svalů, ale je tady přímá závislost. Zvětšená lýtka se stagnující lymfou a zkrácenými, neelastickými vlákny jsou jednou z hlavních příčin vývoje kardiovaskulárních nemocí. Zapracujeme nejen na estetice dolních končetin, ale i na uzdravování celého organizmu.   

Co se týče modelování, tak se v této sezóně budeme věnovat střední části těla – vymodelujeme svůj pas. Je to místo spojení horní a dolní části těla. Nejčastěji o něm mluvíme, ale nejméně se mu věnujeme. Je jasné, že dominantní technikou v tomto směru bude práce s obalem těla.

Věřím, že si tuto sezónu nejenom nenecháte ujít, ale i si ji obzvlášť oblíbíte, protože jako vždy můžete očekávat nové techniky, nové přístupy a postupy, odpovědi na vaše otázky a naprosto pohodovou energii.  

PRO KOHO JE KURZ URČEN

Účast je podmíněna absolvováním Školy omlazení, Kalibrací těla nebo kurzem Zdravé oči po celý život. 

KDY A KDE SE BUDEME SETKÁVAT
19.9., 21.9., 26.9., 28. 9., 3.10., 5. 10., 10.10., 12. 10., 17. 10., 19. 10., 2.11., 7.11., 9.11., 14.11., 16.11., 5.12. ve virtuální místnosti GoToWebinar na živých vysílání vždy v 18:30.

Záznamy těchto vysílání vám budou následně k dispozici v členské sekci na stránkách vašich kurzů.

DO KDY BUDOU ZÁZNAMY TĚCHTO VYSÍLANÍ

Záznamy živých vysílání vám budou k dispozici až do 29. 2. 2024.

Xana

Objednávka

  • Počet lekcí: 16
  • Cena: 2 500 Kč / 102 EUR
  • Délka lekce: 45 minut

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

r

ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

V případě, že vás zaujalo klubů více, můžete využít následujících zvýhodněných nabídek: