Online klub

pro účastnice kurzu Škola omlazení, Kalibrace těla nebo Zdravé oči

NÁPLŇ ONLINE KLUBU

Budeme se věnovat narovnávání těla, odstraňování deformací a modelování krásné postavy. Co se týče modelování, tak budeme pokračovat ve včleňování prvků Hloubkové mikrokorekce (unikátní techniky nehtové masáže) do našeho cvičebního programu. Tentokrát se zaměříme na elastizaci měkkých struktur a korekci obalu těla, což je předpoklad pro účinnější omlazování podkožních vrstev a pokožky samotné. Rozhodli jsme se také, že nebudeme vytvářet nový kurz na omlazování intimních partii – co je velmi důležité pro ženské zdraví a krásný vzhled – ale vložíme ho do programu online klubu. Tím pádem vás očekává opravdu ojedinělý přistup k potenciálu omlazovaní  ženského organizmu.

Věříme proto, že si tuto sezonu nejenom nenecháte ujit, ale i zvlášť oblíbíte, protože jako vždy můžete očekávat nové techniky, nové přístupy a postupy, odpovědí na vaše otázky a naprosto pohodovou energii.

PRO KOHO JE KURZ URČEN

Účast je podmíněná absolvováním Školy omlazení nebo kurzu Kalibrace těla. Nově do tohoto klubu umožňujeme přistup i těm, kdo si zakoupil kurz Zdravé oči po celý život. Zjistili jsme totiž, že při odstraňovaní očních vad se málo věnujeme tělu a proto bychom rady umožnili vám společná cvičení, protože Vaše dobré výsledky jsou pro nás prioritou.

KDY A KDE SE BUDEME SETKÁVAT

Počínaje čtvrtkem 2. 3. 2023 se budeme setkávat ve virtuální místnosti GoToWebinar na živých vysílání vždy v úterý a ve čvrtek v 18:30.

Záznamy těchto vysílání vám budou následně k dispozici v členské sekci na stránkách vašich kurzů.

DO KDY BUDOU ZÁZNAMY TĚCHTO VYSÍLANÍ

Záznamy živých vysílání vám budou k dispozici až do 31. 8. 2023.

Xana

Objednávka

  • Počet lekcí: 16
  • Cena: 2 500 Kč / 102 EUR
  • Délka lekce: 45 minut

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

r

ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

V případě, že vás zaujalo klubů více, můžete využít následujících zvýhodněných nabídek: