Ženský SUMMIT – Architektura ženy

architektura zeny

Datum 9. 9. 2021 byl pro Koncepci XB dnem 5. výročí existence projektu.  Za ta léta jsme na své cestě potkali velké množství výjimečných žen, které mají touhu sdílet své zkušenosti spolu s námi a v duchu společných představ.    

Stejně jako je nápoj složen z různých ingrediencí, tak i do pojmu „žena“  patří velké množství známých a neznámých veličin. Chtěli jsme, abyste ochutnaly některé z nich, a proto se uskutečnil první Ženský summitu s Koncepcí ARCHITEKTURA ŽENY, který máte ze záznamu možnost zhlédnout i nyní.

S kým se na této události potkáte a co se dozvíte?      

SVĚTLANA ČIBEROVÁ - CO SVÝM VZHLEDEM SDĚLUJEME SVĚTU

Co svým vzhledem sdělujeme světu, aneb, proč vypadáme tak, jak vypadáme, prozradí Světlana Čiberová.  Zjistíte, co lze přečíst z celkového vzhledu člověka, dozvíte se, jak si mozek vytváří první dojem (držení těla, postava, volba oblečení, účes, líčení). Bude vám vyprávět o obličeji jako o otevřené knize, o síle vlasů, proč si je barvíme a proč nosíme konkrétní účes.

LUCIE BURDOVÁ - ZUMBA OCHUTNÁVKA K LEHKOSTI DUCHA, TĚLA A MYSLI

Nejsme z cukru, i když jsme sladké. Nejsme z porcelánu, i když jsme křehké. Bylo nám čtyřicet/padesát/šedesát. No a co. Chceme dál tančit životem. Pokud i vaše tělo reaguje na hudbu, začíná se přirozeně vlnit/vrnět … tančit, tak pojďme využít jeho moudrosti, skrze které s námi komunikuje všechno, čím jsme, co chce být vyjádřeno, prožito i vyventilováno.  Zumba ochutnávka k lehkosti ducha, těla a mysli pod vedením Lucie Burdové.

ŠÁRKA HÁJKOVÁ - ROLE VŮNĚ V NAŠEM ŽIVOTĚ

Šárka Hájková bude mluvit o Roli vůně v našem životě, o působení vůní na jednotlivé úrovně naší bytosti, o historii parfémů, roli parfémů a o tom, jak s nimi zacházet tak, aby pracovaly pro nás a ne proti nám.

MIRIAM LIPOVÁ - LIDSKÝ HLAS JAKO ABSOLUTNÍ OTÍSK NÁS SAMOTNÝCH

Lidský hlas jako absolutní otisk nás samotných – to je obsah sdělení Miriam Lipové. Lidský hlas vnáší do prostoru otisk našeho mentálního rozpoložení v několika různých vrstvách. První vnitřní často skrytá vrstva – bytostná esence, se kterou se jako jedinečný kousek energie vyskytujeme ve vesmíru. Další vrstvou je dlouhodobý otisk, získaný od všech lidí, se kterými jsme v úzkém a širším kontaktu. Ta následující vrstva je momentální a ukazuje náš aktuální emoční stav. Tak velmi často ovlivňujeme neuvědoměle svůj osud pomocí síly hlasu, protože s jeho pomocí přenášíme do prostoru kompletní informace o sobě. Na hlas také reagujeme nevědomě a ovlivňuje to naše rozhodnutí. Co se stane, když se naučíme rozpoznávat vibrační melodii svého a cizího hlasu?

XANA BATI - UMĚNÍ SAMODIAGNOSTIKY

Umění samodiagnostiky vás ve svém vstupu bude učit Xana Bati. Schopnost „číst obličej a tělo“ nám dala do vínku sama příroda. Cítíme to u sebe, vidíme to na jiných, ale často nemůžeme definovat signály našeho mozku, potřebujeme k tomu parametry, nástroje a trochu vědění a vedení. A v důsledcích vzniká nádherný pocit – „Já to umím“.

Xana

Objednávka

 

  • Cena summitu: 980 Kč /40 EUR
  • Přístup: po dobu tří let

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.