Program video kurzu biolifting bříška

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Headline_Widget“][/siteorigin_widget]

VIDEO KURZ Vám nabízí možnost naučit se technikám Bioliftingu z pohodlí Vašeho domova.

TEORETICKÁ ČÁST

V teoretické části kurzu si povíme, jak funguje bříško. Proč a kde se nám ukládá tuk. Proč je právě bříško pro ženy riziková zóna. Budeme se věnovat Biomechanice – jaké svaly a kosti ovlivňují estetiku bříška. Dozvíte se, že pro krásné bříško je nezbytná správná poloha Vaší pánve a také to, jak díky absolvování kurzu můžete výrazně zlepšit své trávení.

 PRAKTICKÁ ČÁST

V praktické části kurzu se budeme věnovat hmatovým technikám (práce s hloubkovými strukturami – slouží k oživení neživé tkáně a nastartování procesů její regenerace) a také masážním technikám (baňkování bříška – pomůže vyživit Vaši pokožku a zbavit se tukových zásob). Naučíme se správně dýchat (i to ovlivňuje tvar bříška). Naučíme se speciální cviky, které ovlivní postavení Vaší pánve).

Nezbytnou pomůckou pro baňkování je baňka pro anticelulitidní masáž těla. Výběru baněk jsem věnovala značnou pozornost. Správně zvolená velikost baněk je pro očekávané výsledky nezbytná. Baňka je vyráběna ručně z kvalitního medicínského skla – více informací. 

Baňky můžete zakoupit již dnes v mém e-shopu.

ZAKOUPIT BAŇKY

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Image_Widget“][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Button_Widget“][/siteorigin_widget]