Online klub

pro účastnice kurzu 3D Modelace obličeje

NÁPLŇ ONLINE KLUBU

Krásné léto u mě proběhlo v pozorování nahých těl a přemyšlením nad tím, jak zachránit hmotnou strukturu našeho těla od procesů opotřebování. Jsem přesvědčená, že prioritní roli v procesech degenerace hraje změna původní a správné biologické konstrukce.

Ujasnila jsem si, jak neodmyslitelně patří všechny periferní struktury obličeje (a těla) ke strukturám v centrální části, jak každý bod na vertikále definuje polohu několika bodů v horizontální rovině. Z tohoto hlediska je práce s jazylkou, bradou, jazykem, nosem a metopickým švem naprosto nezbytná pro pozitivní výsledek ve 3D Modelaci.

Oblast provisu, shromažďování měkkých tkání pod dolní čelistí a zkrácení krku, považuji za nejproblematičtější v otázce omlazování obličeje. Toto je estetický problém, který nemůže vyřešit nikdo na světě ani v plastické chirurgii, ani v masážních technikách. Ale na vás, milé dámy, čeká světový unikát. Na online klubu 3D Modelce se budeme věnovat právě tomuto problému, abychom ho pochopily ze všech stran a našly účinná řešení (a ta existují, pro což mám i praktická potvrzení, že můj pohled je správný).

Otevřeme také téma čištění obličejových dutin, jelikož ovlivňují nejen stav podkožních vrstev a barvu pokožky, ale podílí se jako rezonátory na znění našeho hlasu. Budeme pokračovat v regeneraci sliznice v dutině ústní.  Když spojíme práci s centrací jazylky a v důsledku i centrací hrtanu a hltanu, tak dostaneme synergii účinků a velmi příjemný bonus ve formě krásně znějícího hlasu.

PRO KOHO JE KURZ URČEN

Výhradně pro účastnice kurzu 3D Modelace obličeje.

KDY A KDE SE BUDEME SETKÁVAT

19.9., 21.9., 26.9., 28. 9., 3.10., 5. 10., 10.10., 12. 10., 17. 10., 19. 10., 2.11., 7.11., 9.11., 14.11., 16.11., 5.12. ve virtuální místnosti GoToWebinar na živých vysílání vždy v 19:30.

Záznamy těchto vysílání vám budou následně k dispozici v členské sekci na stránkách vašich kurzů.

DO KDY BUDOU ZÁZNAMY TĚCHTO VYSÍLANÍ

Záznamy živých vysílání vám budou k dispozici až do 29. 2. 2024.

Xana

Objednávka

  • Počet lekcí: 16
  • Cena: 2 500 Kč / 102 EUR
  • Délka lekce: 30 minut

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

r

ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

V případě, že vás zaujalo klubů více, můžete využít následujících zvýhodněných nabídek: