Analýza obličeje

Zaujala vás má Koncepce, ale nevíte jak začít?
Je vaší prioritou harmonizace rysů a omlazení obličeje?
Chcete dosáhnout vysněných výsledků v co nejkratší době?

Využijte možnost Individuální konzultace.

 

HLAVNÍ PŘÍČINY STÁRNUTÍ OBLIČEJE: ASYMETRIE A MIMICKÉ STEREOTYPY

Obličej je největším klenotem našeho těla, ztělesněním naší osobnosti, zrcadlem emocí a pocitů, naší vizitkou a pramenem dalších důležitých informací. Do paměti si ukládáme obličeje milovaných osob a záleží nám na tom, jak nás lidé vidí, proto je pozornost k zevnějšku tak hluboká a nároky vysoké.

Pro kritéria krásy a dlouhověkosti příroda určila parametry harmonie a symetrie. Jakákoliv odchylka od těchto parametrů znamená ztrátu přitažlivosti nebo rychlé stárnutí.  Otázkou je, jak poznat tyto odchylky? Jak upravit rysy mladého obličeje, aby působil nádherným dojmem? Jak se zbavit vrásek na pokožce, nepěkných provisů a  záhybů ve zralém věku? 

Odpověď je jednoduchá: poznej svého nepřítele, pochop biomechanické zákony, které deformují konstrukci obličeje a najdi tu svou unikátní cestu nápravy. V tom vám pomůžu – společně projdeme celou vývojovou historii vašeho obličeje, ohodnotíme lebeční  konstrukci, polohy kostí, posun měkkých tkání, stažení svalů a pohyb lymfy.

Abyste se dostali k cíli, potřebujete mít u sebe mapu a právě tou se budeme zabývat na konzultaci.   

DÉLKA A CENA ONLINE KONZULTACE

Délka konzultace: 45 minut

Cena konzultace: 3 200 Kč / 131 EUR

Upozornění: konzultace sama o sobě z časových důvodů nenahrazuje žádný z online kurzů.

TERMÍN ONLINE KONZULTACE

Po úhradě konzultace na e-mail obdržíte dotazník a pokyny k fotografiím, které jsou ke zpracování vaší analýzy nezbytně nutné. Fotografie zašlete, já je zkontroluji a následně si domluvíme termín tak, aby vám vyhovoval. Aktuální čekací doba na konzultaci je jeden měsíc.

JAK ONLINE KONZULTACE PROBÍHÁ?

Konzultace se uskuteční ve virtuální místnosti GoTo Webinar, ve které mě uvidíte i uslyšíte. Já budu slyšet a vidět vás a během konzultace mi budete mít možnost pokládat jakékoliv otázky. S přihlášením do virtuální místnosti vám samozřejmě v případě potřeby ráda pomůžu.

V průběhu konzultace dle fotek společně zhodnotíme změny, které proběhly na vašem obličeji od dětství po dnešní dobu, protože právě identifikace deformačních posunů  je klíčkem   k tomu, aby následná práce na obličeji byla účinná. Doporučím vám základní sestavu hmatových technik k modelování  a omlazování obličeje a vhodné kurzy z Koncepce.  

Výhodou online konzultace je to, že může být v případě vašeho zájmu nahrávána a vy se tak k záznamu můžete vrátit i kdykoliv v budoucnu.

Xana

Objednávka

  • Cena analýzy – 3 200 Kč / 131 EUR