Obrázek

Zaujala vás má Koncepce? Chcete svůj vzhled omladit a tělo ozdravit? Nechcete na to být sama?

Vstupte do velké online Školy omlazení nebo-li Školy fyziologického modelování a omlazování obličeje a těla.

 

KRÁSA, ZDRAVÍ, VITALITA

Jakákoliv část našeho těla se dá krásně vymodelovat i bez narušení integrace pokožky. Krásná prsa, nádherné bříško, rovné nohy, půvabný zadeček - tvary našeho těla závisí na vztahu svalů a kostí a správná manipulace s nimi a s podkožím vede k nastavení symetrie, která je původním prvkem našeho organizmu. Podstupujeme liposukce a nemyslíme na to, že se v budoucnu bude tuk ukládat do jiných míst. Snažíme se zbavit akné pomocí mastiček a neuvědomujeme si, že za vše může špatný venózní odtok. Chceme odstranit pigmentové skvrny laserem a nechápeme, že pokožka jen zrcadlí stav našich orgánů. Necháváme si zahustit vlasy a nebereme v potaz ten fakt, že řídnutí souvisí se špatnou výživou vlasového folikulu v důsledku usychání vazovité pokrývky hlavy. Trávíme hodiny cvičením a propadáme depresím, že naše bříško, stehna, hýždě a boky nevykazují známky zlepšení. Na vině přitom není slabá vůle, nýbrž naše vrozené a získané kostně - svalové deformace. 

Vše má svou příčinu, důležité je zvolit správné postupy a  trpělivé pracovat.       

Škola omlazení je uceleným programem péče o tělo, díky kterému příznivě ovlivníte nejen estetiku svého těla, ale jelikož vše souvisí se vším a nic nefunguje samo o sobě, tak zároveň i své zdraví. 

Škola omlazení je zaměřena na omlazování obličeje, pomáhá modelovat postavu, řeší celulitidu, zlepšuje funkci lymfatického systému, zlepšuje peristaltiku střev, řeší stávající kostně - svalové deformace a s nimi spojené obtíže jako jsou bolesti zad, hlavy apod. a pomáhá předcházet těm, které by vznikaly v budoucnu. Ve škole pochopíte, že drahé krémy a jakékoli chirurgické zásahy jsou pro tělo nejen škodlivé, ale že jsou především zcela zbytečné - vše má každá z nás doslova ve svých vlastních rukou.

Součástí Školy omlazení je celkem 8 technik - program Kalibrace těla, který se zaměřuje na odstraňování kostně - svalových deformací, Biolifting bříškaBaňkování obličeje a těla a dalších 5 technik, které Vám pomohou oživit fibrózní (neživou) tkáň, nastartovat procesy její regenerace a pracovat s hloubkovými strukturami (tyto techniky samostatně nenabízíme). 

Vzhledem k tomu, že jsme jeden celek a vše souvisí se vším, tak zařazeny jsou navíc i mentální techniky. 

Škola omlazení probíhá online - tedy z pohodlí Vašeho domova. Součástí každé techniky je podrobná teoretická část a přesná instruktážní videa. 

Systém je dobře propracován a každý může pokračovat svým vlastním tempem, dle svých časových možností a ke všemu se libovolně vracet. Nemusíte mít tedy vůbec obavu, že by pro Vás bylo náročné školičku skloubit s dalšími aktivitami. Techniky se také můžete naučit snadno zapojovat do svého každodenního života, což je velmi efektivní a časově úsporné.

Přístup ke Škole omlazení není nijak časově omezen.

Cena Školy omlazení je 13 950 Kč v případě jednorázové platby a 14 950 Kč v případě splátek, které si můžete nastavit dle svých možností (ceny jsou uvedeny včetně DPH). Naším přáním je, aby každému školička přinášela jen radost bez stresu z finančního zatížení. 

V případě zájmu o Školu omlazení vyplňte registrační formulář, na základě kterého Vám budou zaslány pokyny k platbě dle nastavení Vašich splátek: Registrační formulář: Škola omlazení

Upozornění: Škola hubnutí a Liftingové techniky součástí Školy omlazení nejsou, ale účastnicím na oba kurzy poskytujeme slevu 50%.  

 

Co v dotaznících o Škole omlazení napsaly její absolventky

 "Doporučila byste Školu omlazení dalším ženám? Byla pro vás přínosem?"