VIDEO KURZ BIOLFTING BŘÍŠKA

Video kurz Vám nabízí možnost naučit se technikám bioliftingu z pohodlí Vašeho domova. 

Po objednání a zaplacení video kurzu získáte přístup do členské sekce, která je rozdělena na teoretickou a praktickou část.

TEORETICKÁ ČÁST

V teoretické části video kurzu si povíme, jak funguje bříško. Proč a kde se nám ukládá tuk. Proč je právě bříško pro ženy riziková zóna. Budeme se věnovat Biomechanice - jaké svaly a kosti ovlivňují estetiku bříška. Dozvíte se, že pro krásné bříško je nezbytná správná poloha Vaší pánve a také to, jak díky absolvování kurzu můžete výrazně zlepšit své trávení.

 PRAKTICKÁ ČÁST

V praktické části kurzu se budeme věnovat hmatovým technikám (práce s hloubkovými strukturami - slouží k oživení neživé tkáně a nastartování procesů její regenerace) a také masážním technikám (baňkování bříška - pomůže vyživit Vaši pokožku a zbavit se tukových zásob). Naučíme se správně dýchat (i to ovlivňuje tvar bříška). Naučíme se speciální cviky, které ovlivní postavení Vaší pánve).

CO BUDETE K VIDEO KURZU POTŘEBOVAT

Nezbytnou pomůckou pro baňkování jsou baňky. Jejich výběru jsem věnovala značnou pozornost a po všech mnou testovaných jsem nakonec vybrala sadu 4 různých velikostí, pečlivě sestavených tak, aby vyhovovaly každé ženě. Správně zvolená velikost baněk je pro očekávané výsledky nezbytná. Baňky jsou vyráběny ručně z kvalitního medicínského skla - více informací. 

ZAKOUPIT BAŇKY