ŽIVÝ ONLINE KURZ BAŇKOVÁNÍ OBLIČEJE A TĚLA

Živý online kurz Vám nabízí možnost naučit se správné technice baňkování z pohodlí Vašeho domova. Živý kurz online je internetová forma interaktivní výuky, která probíhá prostřednictvím internetu pouze přes webový prohlížeč. Pro účast na kurzu nepotřebujete extra hardware ani software, přihlásit se je možné i z Vašeho tabletu nebo mobilního telefonu s operačním systémem (iOS, Android, Windows).

Po přihlášení a zaplacení kurzu získáte odkaz, jehož prostřednictvím se přihlásíte do virtuální místnosti. Kurz probíhá online a živě, je tedy nutné nezapomenout se přihlásit včas. Prezentace je interaktivní, v průběhu kurzu je možné se dotazovat posíláním dotazů přes chat.

TEORETICKÁ ČÁST

V teoretické části kurzu se budeme věnovat otázkám Biomechaniky a Biohydrauliky. Povíme si, jak funguje lymfa a lymfatický systém a proč a jak souvisí s Baňkováním. Dozvíte se, že výživu kůže zevnitř nelze ničím nahradit - ani těmi nejdražšími a nejkvalitnějšími krémy. Prozradím Vám opravdovou příčinu vzniku vrásek.

 

PRAKTICKÁ ČÁST

V praktické části kurzu se budeme věnovat všem problematickým místům na obličeji a zaměříme se na nácvik a zvládnutí techniky Baňkování obličeje a těla.

 

CO BUDETE NA SEMINÁŘ ONLINE POTŘEBOVAT

PŘIPOJENÍ K INTERNETU
VOLNÝ ČAS V DOBĚ KONÁNÍ KURZU
NOTEBOOK, TABLET, CHYTRÝ TELEFON

Nezbytnou pomůckou pro baňkování jsou baňky. Jejich výběru jsem věnovala značnou pozornost a po všech mnou testovaných jsem nakonec vybrala sadu 4 různých velikostí, pečlivě sestavených tak, aby vyhovovaly každé ženě. Správně zvolená velikost baněk je pro očekávané výsledky nezbytná. Baňky jsou vyráběny ručně z kvalitního medicínského skla - více informací

Baňky můžete zakoupit již dnes v mém e-shopu.

ZAKOUPIT BAŇKY