KURZ BIOLIFTING BŘÍŠKA

Pokud dáváte přednost osobní účasti na kurzech, pak je tato varianta určena právě pro Vás. Výhodou je osobní přístup s možností si vyzkoušet techniku baňkování pod mým odborným dohledem. Aby byl zajištěn individuální přístup ke každé z Vás, tak je vždy stanoven maximální počet účastníků.

Nejčastější místo konání kurzu je Brno a Praha. Pokud jste z jiného města České republiky a měli byste zájem o můj kurz, tak mne prosím kontaktujte. 

Délka kurzu: 3 hodiny 

TEORETICKÁ ČÁST

V teoretické části kurzu si povíme, jak funguje bříško. Proč a kde se nám ukládá tuk. Proč je právě bříško pro ženy riziková zóna. Budeme se věnovat Biomechanice - jaké svaly a kosti ovlivňují estetiku bříška. Dozvíte se, že pro krásné bříško je nezbytná správná poloha Vaší pánve a také to, jak díky absolvování kurzu můžete výrazně zlepšit své trávení.

 PRAKTICKÁ ČÁST

V praktické části kurzu se budeme věnovat hmatovým technikám (práce s hloubkovými strukturami - slouží k oživení neživé tkáně a nastartování procesů její regenerace) a také masážním technikám (baňkování bříška - pomůže vyživit Vaši pokožku a zbavit se tukových zásob). Naučíme se správně dýchat (i to ovlivňuje tvar bříška). Naučíme se speciální cviky, které ovlivní postavení Vaší pánve).

Nezbytnou pomůckou pro baňkování jsou baňky. Jejich výběru jsem věnovala značnou pozornost a po všech mnou testovaných jsem nakonec vybrala sadu 4 různých velikostí, pečlivě sestavených tak, aby vyhovovaly každé ženě. Správně zvolená velikost baněk je pro očekávané výsledky nezbytná. Baňky jsou vyráběny ručně z kvalitního medicínského skla - více informací.  

Baňky můžete zakoupit již dnes v mém e-shopu, případně v den konání kurzu přímo na místě.

ZAKOUPIT BAŇKY