KURZ BAŇKOVÁNÍ OBLIČEJE A TĚLA

Pokud dáváte přednost osobní účasti na kurzech,  pak je tato varianta určena právě pro Vás. Výhodou je osobní přístup s možností vyzkoušet si techniku baňkování pod mým odborným dohledem. Aby byl zajištěn individuální přístup ke každé z Vás,  je vždy stanoven maximální počet účastníků.

Pokud máte zájem o "živý kurz", ale Brno nebo Praha je pro Vás příliš daleko, neváhejte mne kontaktovat.

Délka kurzu: 2 hodiny

TEORETICKÁ ČÁST

V teoretické části kurzu se budeme věnovat otázkám Biomechaniky a Biohydrauliky. Povíme si, jak funguje lymfa a lymfatický systém a proč a jak souvisí s Baňkováním. Dozvíte se, že výživu kůže zevnitř nelze ničím nahradit - ani těmi nejdražšími a nejkvalitnějšími krémy. Prozradím Vám opravdovou příčinu vzniku vrásek.

 

PRAKTICKÁ ČÁST

V praktické části kurzu se budeme věnovat všem problematickým místům na obličeji. Zaměříme se na nácvik a zvládnutí techniky Baňkování obličeje a těla.

Nezbytnou pomůckou pro baňkování jsou baňky. Jejich výběru jsem věnovala značnou pozornost a po všech mnou testovaných jsem nakonec vybrala sadu 4 různých velikostí, pečlivě sestavených tak, aby vyhovovaly každé ženě. Správné zvolená velikost baněk je pro očekávané výsledky nezbytná. Baňky jsou vyráběny ručně z kvalitního medicínského skla - více informací. 

Baňky můžete zakoupit již dnes v mém e-shopu, případně v den konání kurzu přímo na místě.

ZAKOUPIT BAŇKY