VIDEOKURZ BAŇKOVÁNÍ OBLIČEJE A TĚLA

CO ZÍSKÁTE

Po úhradě kurzu obdržíte na svůj email přístupové údaje na speciálně vytvořené webové stránky, na kterých najdete dvouhodinové video s teoretickými informacemi + přesná instruktážní videa + skripta. Na stránky se zaregistrujete a můžete začít. 🙂

CO SE NAUČÍTE

V teoretické části kurzu se budeme věnovat otázkám Biomechaniky a Biohydrauliky. Povíme si, jak funguje lymfa a lymfatický systém, a proč a jak souvisí s baňkováním. Dozvíte se, že výživu kůže zevnitř nelze ničím nahradit a to ani těmi nejdražšími a nejkvalitnějšími krémy. Prozradím Vám opravdovou příčinu vzniku vrásek.

V praktické části kurzu se budeme věnovat všem problematickým částem obličeje a zaměříme se na nácvik a zvládnutí techniky baňkování.

Nezbytnou pomůckou pro baňkování jsou baňky. Jejich výběru jsem věnovala značnou pozornost a po všech mnou testovaných jsem nakonec vybrala sadu 4 různých velikostí, pečlivě sestavených tak, aby vyhovovaly každé ženě. Správné zvolená velikost baněk je pro očekávané výsledky nezbytná. Baňky jsou vyráběny ručně z kvalitního medicínského skla - více informací. 

 

ZAKOUPIT BAŇKY