VIDEOKURZ BAŇKOVÁNÍ OBLIČEJE A TĚLA

Máte to do Brna daleko? Nehodí se Vám žádný z nabízených termínů a nechcete čekat na nové?  Chcete začít s baňkováním již dnes? Pak je videokurz určen právě Vám. 

 

CO ZÍSKÁTE

Po úhradě kurzu obdržíte na svůj email přístupové údaje na speciálně vytvořené webové stránky, na kterých najdete záznam webináře, přesná instruktážní videa a skripta. Na stránky se zaregistrujete a můžete začít. 🙂

 

CO SE NAUČÍTE

V teoretické části kurzu se budeme věnovat otázkám Biomechaniky a Biohydrauliky. Povíme si, jak funguje lymfa a lymfatický systém, a proč a jak souvisí s baňkováním. Dozvíte se, že výživu kůže zevnitř nelze ničím nahradit a to ani těmi nejdražšími a nejkvalitnějšími krémy. Prozradím Vám opravdovou příčinu vzniku vrásek.

V praktické části kurzu se budeme věnovat všem problematickým částem obličeje a zaměříme se na nácvik a zvládnutí techniky baňkování.

Nezbytnou pomůckou pro baňkování jsou baňky. Jejich výběru jsem věnovala značnou pozornost a po všech mnou testovaných jsem nakonec vybrala sadu 4 různých velikostí, pečlivě sestavených tak, aby vyhovovaly každé ženě. Správné zvolená velikost baněk je pro očekávané výsledky nezbytná. Baňky jsou vyráběny ručně z kvalitního medicínského skla - více informací. 

 

ZAKOUPIT BAŇKY