ONLINE KURZ BIOLFTING BŘÍŠKA

Kurz online Vám nabízí možnost naučit se technikám Bioliftingu z pohodlí Vašeho domova. Kurz online je internetová forma interaktivní výuky, která probíhá prostřednictvím internetu pouze přes webový prohlížeč. Pro účast na kurzu nepotřebujete extra hardware ani software, přihlásit se je možné i z Vašeho tabletu nebo mobilního telefonu s operačním systémem (iOS, Android, Windows).

Po přihlášení a zaplacení kurzu získáte odkaz, jehož prostřednictvím se přihlásíte do virtuální místnosti. Kurz probíhá živě, tzv. online, je tedy nutné nezapomenout se přihlásit včas. Prezentace je interaktivní, v průběhu kurzu je možné se dotazovat posíláním dotazů přes chat.

TEORETICKÁ ČÁST

V teoretické části kurzu si povíme, jak funguje bříško. Proč a kde se nám ukládá tuk. Proč je právě bříško pro ženy riziková zóna. Budeme se věnovat Biomechanice - jaké svaly a kosti ovlivňují estetiku bříška. Dozvíte se, že pro krásné bříško je nezbytná správná poloha Vaší pánve a také to, jak díky absolvování kurzu můžete výrazně zlepšit své trávení.

 PRAKTICKÁ ČÁST

V praktické části kurzu se budeme věnovat hmatovým technikám (práce s hloubkovými strukturami - slouží k oživení neživé tkáně a nastartování procesů její regenerace) a také masážním technikám (baňkování bříška - pomůže vyživit Vaši pokožku a zbavit se tukových zásob). Naučíme se správně dýchat (i to ovlivňuje tvar bříška). Naučíme se speciální cviky, které ovlivní postavení Vaší pánve).

CO BUDETE NA SEMINÁŘ ONLINE POTŘEBOVAT

PŘIPOJENÍ K INTERNETU
VOLNÝ ČAS V DOBĚ KONÁNÍ SEMINÁŘE
NOTEBOOK, TABLET, CHYTRÝ TELEFON

Nezbytnou pomůckou pro baňkování jsou baňky. Jejich výběru jsem věnovala značnou pozornost a po všech mnou testovaných jsem nakonec vybrala sadu 4 různých velikostí, pečlivě sestavených tak, aby vyhovovaly každé ženě. Správně zvolená velikost baněk je pro očekávané výsledky nezbytná. Baňky jsou vyráběny ručně z kvalitního medicínského skla - více informací. 

Baňky můžete zakoupit již dnes v mém e-shopu.

ZAKOUPIT BAŇKY